bugün

Mobil uygulaması sipariş onayını bir türlü gerçekleştiremediği için web sitesi üzerinden sipariş verdim. 1 saat geçtiği halde sipariş elime ulaşmadı. Siparişi verdiğim şubenin telefon numarasını google dan bulup aradım. Siparişim onlara ilerlememiş görünürken son anda başka bir cihaz üzerinden siparişi vermiş olduğumu görüntüleyebildiler.

Bulunduğum semte paket servis için asgari ödeme tutarı var. Siparişim bu tutarın altında olduğu halde web sitesi siparişi onaylamakla beraber bu siparişi asgari paket tutarının altında olduğu için restorana iletmemiş. Sonuç olarak siparişim hiç verilmemiş gibi oldu ben de 1 saat boşuna beklediğim ile kaldım.
Kampanya yapan ama kampanyaya katılım için şart koştuğu mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden kampanyaya katılım sağlanamayan firma.

Chp gibi bilişim işini ucuza getirmiş gibiler.
küçük boy pizzaya 1 litre kola verir. ne oran var ne orantı...
dominos'u 2'ye 3'e hatta 5'e katlayan firmadir.

en azindan pizzasinin yaninda cola icebiliyoruz. onceden ne zaman dominos pizza ile cola icsem midemi s.kiyordu. artik icine ne koyuyorlarsa.
sarısak sosu için alıyorum sadece. hiç bir fark haricinde.

sarımsak sosu çok güzel ama yerim.

yiyorumda şuan.
Pizza işini aşmış fiyatı biraz pahalı pizza zinciri. Geçen gün yine papanınkini yedim tarzı iğrenç esprilere sebep olabilir.
isminin hakkını vererek pizzaların babası olmuştur. etilerdeki şubesinde bir super papa pizza yemiştim tadı hala aklımda. bak şimdi canım da çekti. nasıl da cısır cısır gelmişti.
burdan pizza yedikten sonra ben bu güne kadar pizza niyetine ne yiyomuşum diye sordurtur insana. Pizzaları gerçekten çok doğal ve lezzetlidir. 2 dilim yemesi bile doyurur. Her çeşit pizzası mevcutur. Canım çok çekti şimdi sipariş vereceğim hatta.
yediğim en iğrenç pizzayı yapan firma.
bir daha papa johns'tan sipariş mi? aman allah korusun.
dominos kadar iyi değildir.
bence.
bu arada meksika sos da isteyin. onla gider. (dominostan)
bunu yedikten sonra diğer pizza delivery markaların pizzaları size marketten bi salaklık yapıpta aldığınız, derin dondurucunun kokusu sinmiş ve üstünde garip cisimler olan donmuş pizzalar gibi gelir...
damak tadı dominosa alışmış kişilerin beğenemeyebilecei pizzacıdır. acı biberi lezzetli ve acıdır. Alışık değilseniz yemeyin. Alışık değilseniz hawai pizza da söylemeyin.
Ben bayılıyorum. Benden başka kimse yemiyor.
Ha yine de mid point in pizzalarını tek geçerim. Mezzalunadan da yedim ama, paket serviste hamur oluyor. Yerinde yemek lazım.
türkiyede öyle her yerde şubesi olmayan ama amerikanın en ünlü pizzacısı olduğu söylenen teslimat pizzacısı.
ben bir numarasını göremedim. pizzaları gayet sıradan. üstelik fiyatların da çok uygun olduğunu söyleyemeyeceğim. zaten şube açtıkları semtler genelde kalburüstü. sarımsaklı tereyağlı bir kenar sosu var. fazla yiyince bayıyor. bir de ben&jerry dondurma satıyorlar. en eğlenceli kısmı zaten o.
açık ara istanbuldaki en iyi pizza delivery restoranlarından biri.
diğeri için;
(bkz: the upper crust pizzeria)
Hristiyan mı lan bu pizzacı diye düşünmeye iten isimli pizzacı pizzaları güzelmiş öyle derler ama bir domino's değildir herhalde.
turkiye de zincir pizza sirketleri arasinda tartismasiz en iyisi. pizzanizi siparis ettiginizde ''bol malzeme'' li demenize gerek yok. hele o kenar sosu yok mu ?
pizzası kadar, şarkısına da hasta olduğum fast food markasıdır. evet itiraf ediyorum sırf müziğini dinlemek için netten veriyorum siparişlerimi.. *
şu ana kadar yediğim en güzel pizzaları yapan pizzacı.istanbulda henüz 5 şubesi bulunmaktadır ve bunların hepsi anadolu yakasındadır.
türkiye de de faaliyet gösteren pizzacı zinciri.