bugün

kendi ülkemizde kodumun arapsever dincileri, dışarıda kodumun denize döktüğümüz piçleri. topunuz gelin lan...

Panathinaikos, Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafıyla 19 Mayıs paylaşımı yapan Samet Akaydın'dan paylaşımını kaldırmasını istedi. Paylaşımı kaldırmayan Samet Akaydın, Panathinaikos tarafından kadro dışı bırakıldı.

https://twitter.com/odatv...eqD61y34-uTLOjZA&s=19
zaten bahane arıyorlardı göndermeye.
dürüst olalım, bir yunanlı futbolcu türkiye'de venizelos veya hacıanestis paylaşımı yapsa anında gönderilir..

normal olduğu için söylemiyorum, yunanlılar ile aramızdaki kin öyle kolay kolay bitmez, diye düşünüyorum. barış görüşmelerini falan da bence fasa fiso, 6 seneye kalmaz savaşsak hiç şaşırmam..

onu da geçtim, türk halkı son 12-13 senedir daimi bir biçimde askeri risk algısı yaşıyor. bugün herhangi biri de israil lehine veya aleyhine, ermenistan lehine vesaire açıklama yapsa aynı tepkiyi görür..
.mcık kuşları işte.

sizin haddinize mi lan paşama sansür uygulamak.
Nedense türklere düşman olanlar hep Atatürk'e de düşman oluyor.
tazminatla gönderilmek için kasti yapmış olabilir. tabi klubun de işine gelen bir durum bu. neden tazminatla gönderdin diye soran olursa milliyetçilik davasına gönderdik der geçersin.
Beni panatinaikos un değil kendi ülkemin hainlerinin Atatürk düşmanlığı ilgilendirir.
Şimdi bir panatinaikoslu madem Atatürkçüsünün nedir bu ülkenin halı dese kim ne diyebilir?
Ülkemizde orul orul olarak bilinen Atatürk düşmanları şimdi panathinakos taraftarı da olur.