bugün

Barbaros şansal açıklamıştır palalı saldırganı chp il başkanı danışmanları ayarlamış hatta gürsel tekin de var dedi yanımızda başka şahitler de varmış, ilk günden bu yana palalı akpli diye ortaklığı karıştırmak isteyen chpliler ne diyecek acaba yalanlarınızda boğulursunuz inşallah.
chpliler ne der bilmiyorum amma velakin cümletemadin bayburt belediye sporlu olarak şunu diyorum.

(bkz: see a doctor götüne egzoz taktır)

tanım: palalının akapeli olduğu gün gibi ortada.
--spoiler--
Barbaros Şansal’ın ortaya attığı iddia yenilir yutulur gibi değil.
Kaldı ki, inanılır gibi de değil.
Oy oy oy!
Diyor ki:
“CHP istanbul il başkan danışmanlarından biri bana; Talimhane’den çok yakında palalı birinin çıkacağını, konuştuklarını, bunu da AKP’nin üzerine atacaklarını söyledi.”
Bak hele!
Eeee?
“Yalnız değildim, yanımda Gürsel Tekin de vardı. Başka şahitlerim de vardı.”
iddia bomba!
O bunları anlatırken, çevresindekiler büyük şok içinde.
“Eyvah rezil olduk, yandaş medya çekmemiştir inşallah” der gibiler.
Kimi “Bunu niye burada ulu orta söylüyorsun?” diye tepki verirken, kimi de “Palalıyı AKP kurtardı” diye itiraz ediyor, durumu kurtarmaya çalışıyor.
Nafile.
Şansal “Hayır, AKP kurtarmadı” diye bastırıyor.
Of of of!
Peki Barbaros Şansal bu bilgiyi bugüne kadar niye sakladı?
Kim bilir, belki de yeni öğrenmiştir!
Daha doğrusu öğretmişlerdir!
Uzun lafın kısası, mesele açık ve net.
Bu bir Gürsel Tekin’i yeme operasyonudur.
Adamcağız şokta.
Durup dururken bu da nereden çıktı şimdi?
Peşin peşin söylemek gerek, buradan Sarıgül’e ekmek çıkmaz.
Amma, o günlerde mal bulmuş mağribi gibi hükümete karşı Palalıya sarılanlara bir çift sözüm var.
Rezil oldunuz!
Tüüüü.
Aşağı tükürseniz sakal, yukarı tükürseniz bıyık.
iddiayı, yere göğe sığdıramadığınız bir Gezici dillendiriyor.
“Bu iş CHP’nin tezgâhı” diyor.
“AK Parti’nin suçu yok” diyor.
Siz ne diyorsunuz?
Ne diyebilirsiniz ki?
Eğer, Sarıgül’ün peşine takıldıysanız, bu iddiayı kabul etmekten başka şansınız yok.
Zira Sarıgül’ün önündeki Gürsel Tekin engelini kaldırmak için omuz atmanız gerekiyor.
Ağa babalarınız öyle istiyor çünkü.
Bu durumda palalı-hükümet ilişkisine dair ettiğiniz tüm laflar havada kalacak bilesiniz.
Rezil olacaksınız!
Yok, Gürsel Tekin’in arkasındaysanız bu daha da kötü.
Ne yani, Gezicidaşınız Barbaros Şansal’ı yiyecek misiniz?
“Barbaros yalan söylüyor, yok öyle bir şey” diyerek, devrime destek vermiş kardeşinizi, hedefe gidilen yolda mubahtır diyerek itibarsızlaştıracak mısınız?
Büyük bir devrimciyi yaftalayacak mısınız?
Allah kimseyi sizin durumunuza düşürmesin.
Bu duaya Ahmet Hakan ile Yılmaz Özdil de amin der mi acep?
Ve son bir not.
Geçende de söyledim, bir kez daha söylüyorum.
Bu siyaset tarzı ülkeye zarar veriyor.
Delilsiz, ispatsız iddialarla rakibini itibarsızlaştırma yöntemi çok ayıp, çok günah.
Mimarı Kemal Kılıçdaroğlu ile Gürsel Tekin’dir maalesef.
“Aldın mı, almadın mı, çaldın mı çalmadın mı, gittin mi gitmedin mi, verdin mi vermedin mi?”
Sor.
--spoiler--

Sen sordukça, rakibin itibar kaybetsin.
Ama ben sormayacağım.
“Palalıyı sen mi ayarladın Gürsel Tekin?” diye sormayacağım.
Tam bu satırları yazmış, yazımı sonlandırıyordum ki, Kılıçdaroğlu’ndan herkesi şoke eden o açıklama geldi.
“Barbaros Şansal’ı tanımıyorum” dedi.
Dahası var, “Aklını peynir ekmekle yemiş herhalde. Moda işine baksın o. Eğer siyasete soyunacaksa AKP orada duruyor, gider oraya katılır, o zaman bizim muhatabımız olur” dedi.
Oysa Şansal, Gezi kalkışması sırasında CHP’li milletvekilleriyle kol kola en ön saftaydı.
Kılıçdaroğlu, bir devrimciyi harcadı. Peki ya Gezi’ye destek veren sanatçılar.
Onlar da işine baksın mı?
istanbul'un her yerinde mobese kameraları vardır, en küçük kafede bile en az 2 güvenlik kamerası bulunur. barbaros şansal, bu olayın gününü, saatini ve yerini açıklamalı, iddiasını kanıtlamalıdır. şu an için dedikodudan öteye gitmeyen bir iddiadır.
barbaros sansal'a biri yalanci coban hikayesini anlatsin.
soru: simdi ulusalci bi guruh chp'ye mi sardi?
zaten aksi düşünülemeyecek bir durumdur. Şimdi cehape düşünsün. Demek gerekir.
(bkz: göte giren şemsiye)
islam düşmanlarının dinci partilerden çıkması kadar olağandır.
kimilerini şaşırtır kimileri truva atını gördüğü için şaşırmaz.
ekmeğinin peşinde olan palalı kahraman, oldu sana palalı saldırgan. 27 yıl istenince, hakkında kırmızı bülten çıkarılınca, göt kılları pek bir ağlamıştı.

ister ekmeğinin peşinde olsun, isterse chp' den belediye başkan adayı. o palanın sapı tutanın götüne girmeliydi.