bugün

an itibariyle izmir valisi. bir önceki dönemde bursa valisiydi kendisi.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Oğuz_Kağan_Köksal
gurur duy türkiye kirlenmemiş bürokratların hâlâ mevcut kişisi.
gittigi sehirlere huzur refah ve guven getiren senelerin valisidir. bu yuzden olsa gerek terorizmin yukseldigi turkiye'nin emniyet genel muduru olmustur. bursa valisiyken iki sene ust uste yilin valisi secilmistir. adini pek duymadigimiz bu zaat artik adindan cok soz ettirecektir. izleyin ve gorun, turkiye'ye hayirli olmasini dilemiyorum cunku hayirli olacagini biliyorum.
hali hazırdaki emniyet genel müdürü.
bir ara(yılını hatırlamıyorum) denizli valiliği de yapmıştır.
şu anki emniyet genel müdürü. polisin o veya bu biçimde halk üzerindeki olumsuz imajını düzeltmek için önemli çabalar vermiş ve çalışmalar yapmış emniyet genel müdürüdür. özellikle personel davranışları ve emniyet binalarının yenilenmesi,sosyal tesislerin halkla daha da iç içe olması konusunda eski emniyet müdürlerine göre daha titiz olduğunu düşünmekteyim. birçok emniyet müdürlüğünün ve polisevinin fiziki şartlarının değişmesini bunu kanıt gösterebiliriz. aynı zamanda genel müdürlüğü döneminde çok sayıda büyük çaplı terör operasyonu yapılmıştır. narkotik suçlarla mücadele konusunda da türk polisinin başarısında kendisinin de payı vardır.
düzenleme: imla.
ak parti milletvekilliği için emniyet genel müdürlüğü görevinden istifa edeceğini açıklamış.
akp milletvekilliği için görevinden istifa etmesini yadırgadığım emniyet genel müdürüdür.
hayır, mesele bir bürokratın istifa edip bir partiden aday olması değil benim için.
kendisini tanırım, bilirim. namuslu, dürüst birisidir. böyle güzel bir ada sahip (oğuz kağan), böyle temiz bir geçmişe sahip bir polise yakıştıramadım doğrusu.
uzun yıllar vali olarak görev yaptıktan sonra bir süre emniyet genel müdürlüğü yapmış, ne yaptığını bilen, güzel insanlardan biridir.
kırıkkale ' den 2 . sıradan milletvekili seçilmiş olan bürokrat , vali .
çok derli toplu konuşması ve göbeğiyle bilinen eski emniyet genel müdürü, yeni akp milletvekili. hayırlı olsundur efendim...
bu kutlu adı zerre haketmeyendir.
Kırıkkalelidir. Kırıkkale'de akp'li olsun olmasın halkın çoğu tarafından sevilen bir isimdir. Ama aynı şeyi Beşir atalay için söyleyemiyoruz.
türkücü görünümlü siyaset adamı.

görsel
kendisinin göbeğini görünce gözümün açılmasına neden olan milletvekili one lan öyle.
yasemin yalçın'ın şuayip karakterine tip olarak benzettiğim şahıs.
Türk bürokrat ve siyasetçi.