bugün

oy denen olay nasıl verilmektedir??
herkes verebilmekte midir??
ne işe yaramaktadır?
ciddiye alınmalı mıdır?????
vermezsen günah işleyecekmişsin gibi hissetiren vesvesedir.
olmaması gereken vesvese.. oy vermedim.. Bi daha seçim yapsınlar bi daha vermeyeyim..
- hocam merhaba. ben 1-2 ay önce uludağ sözlük denen yere dadandım. hocam son 3-4 gündür vesveselerim giderek artıyor. size açılıp bu düşüncelerimden kurtulmaya karar verdim şimdiden allah razı olsun hocam.. hocam sizde yakinen biliyorsunuzki dini şaka malzemesi yapmak günahtır. ama bazı ibneler varki bunların entrylerine ister istemez gülüyor kah eksiliyor kah artılıyoruz. hocam geçenlerde yine dinle dalga geçen bir yazarı istemeden artıladım. niyetinde kötülük sezmemiştim. ibne mizah yapıyor sandım.. neyse hocam olaydan 10 dakka sonra yatağıma uzandım. ama bir türlü vicdanımın sesini susturamadım. tam bilgisayarı açıp oyu geri alacakken elektirikler kesildi. hemen mobile girip bu durumu düzeltmek istedim. lakin internet paketim bitmişti. girdiğim de ise hesabınız kapatıldı yazıyordu. modlara yalvardım iki dakka açın sonra silersiniz diye '' lan bi sttr git '' diye beni pek iplemediler. şimdi hocam vermiş olduğum artı oydan içün vicdan azabı duymalı mıyım ? günaha girmiş miyimdir. girdim isem tövbesi nedir.. hocam yardım edin.. kaç gündür uyuyamıyorum selam ve selamet ile....
oy vermek için perde arkasına geçtiğin an peşini bırakmayan vesvesedir.