bugün

kimsenin umursamayacagi bir kampanya olacaktir biliyorum. ama yine de ben icimi dokeyim. insanlar oylarini vermis. aradan uzun zaman gecmemis. ne demisler? tek parti basa gecmesin. kardesim bu halki siz niye gerizekali yerine koyuyorsunuz? ne degisti de oylar degisecek. oyunuz artsin diye sehit ettiklerinizmi oyunuzu arttiracak. oylariniz artsin diye yaptiginiz saldirilarmi oylarinizi arttiracak? lan simdiye kadar akliniz neredeydi. amk pkk lilarini simdiye kadar gebertmek akliniza gelmedi mi? her sey aniden mi gelisti? sizin o koltuk sevdasi yuzunden harcadiginiz halk ve sehitler var ya. bir gun hepsinin hesabini vereceksiniz. bu kadar sene yasadim bu hayatta, sizin kadar midemi bulandiran bir sey olmadi. bir cehennem varsa, en dipleri sizin icin hazirdir. eminim. oy vermeyin.

edit: eksi oy veren teroristler eksiye gitsin amk.

edit 2: bu kadar eksi oy cikti ise. biz boku yemisiz. gecmis olsun.
oy vermemek demek olanları kabul etmek demektir, oyunu vereceksin ki bir şeylerin değişmesinde senin de payın olacak.
desteklemeyen insanlara bir soru soracagim kampanyadir? ne degisti ulan. oyun niye degissin? amk pkk itlerine simdiye kadar yasama izni verip, oy almak icin gebertmelerimi oyunuzu degistirecek. acin gozunuzu amk.
saçmalamayın, elbetteki bir kısmı kabullendersiniz bile belli bir kesim bunu onaylamayacak ve oyunu verecektir. Ve genellikle sizin kabullendirdiğiniz kesim kendi çevrenizden sizinle birlikte oy veren kişiler olacaktır. Diyelim bu kampanya çok büyüdü ve oylarda %10'luk bir düşüş yaşandı. Bu yüzdelik düşüşün etkisinin pek fazla hdp üstünde yaşanacağını düşünmüyorum ki ben olsam bende böyle bir hataya düşmezdim. zaten 11lik gibi bir oy aldılar ve barajı düşürtebilirlerdi. diğer partilerden de yüksek oy kayıplarına neden olabilir. chp'nin büyük oy kayıplarını devam ettirecek gibi duruyor.
Edit: Bu partilerden biri değil.
bir bok degismeyecek dedigim kampanyadir. yazik.
tayyip'i başkan yaptıracak çok tehlikeli kampanya.
Oy vermeyince neyi degistirecegini bilmeyerek, bir de tespit yapan yazar dostumuzun kendini bu tespite fazlasiyla kaptirmasi sonucu olusan kampanya...

La oğlum oy vermeyince neyi basaracagimizi da bi entrynin icinde anlatsaydin da biz de diyeydik ki; "anaa adam hakli la vermeyek!"

Bi de utanmadan tersleniyo lale...
Eksi veren eksiyeymis de, teroristmis de.. ulan oy kasicam diye terörist terorist diye zirlamaya ne alistiniz amk!

Isinize gelmeyince karsit düşünce, yap hemen hamleni demi, nede olsa ergeni bol sözlük burasi amk! Hemen yiyorlar.. aglayacaksan yazma la bebe!
kampanyayi anlamayan sigirlarin oldugunu gosteren basliktir. lan oyunu vermissin zaten. ne degisti de bir daha vereceksin oy diyorum. ne degisti ulan. halkin cogu pkk li olduruldu diye oyunu akp' ye kaydiracak. bu mu lan degisklik. kac sehit verdikten sonra mutlu olup oylarini onlara verecekler hanzo. zekanizi skyim.