bugün

9. nesil yazar.
(#14407791)
bir fenerbahçeli olarak taraf olmadığım için rahatça yazabilirim. bu tarz entryler girenlerin zeka seviyesinin fazla yüksek olmadığı aşikar. bu entry özelinde bütün bu tarz entry sahiplerine naçizane tavsiyem olacak. test çözsünler, bütün konuları lise sona bırakırlarsa öss'de* patlarlar.
atatürk sevgisini icinde barindiran yazar.
(#14591317) ömer çavuşoğlu esprisiyle gülümseten yazar.
yeni bir yazar nesildaş, hoş gelmiş.
(bkz: overprotected)
serbest çağrışım.
(#14728482) yakın geleceği gören yazar.
(#14728482) ergen bir fanatik. umarım öylesindir. yaşın büyükse daha kötü tabi orası ayrı.
(#15139368) neslini belli eden düz insan.
(#15225331) kısaca hasktr demek istediğim fanatizmi götüne kaçıran yazar. şurda 2 gramlık spor zevkimiz var, onuda sizin gibi kuş beyinliler mahvediyor be koçum. tek tavsiyem: şap ye, üreme.
müzik zevkimizin uyyuştuğu yazar, bi orhan gencebay kaç yüzyıl sonra gelir dostum? *
iNSANLIKtan nasibi bana göre almamış, ayrıca benim gözümde değersizdir.

--spoiler--

2.haberdeki resimde küçük bir fahişeden başka birşey görülmemektedir.

ayrıca;
(bkz: dostum çocuk demişsin ama bu bildiğin orospuçocuğu)
#15279257 (overproject, 24.04.2012 03:34)
bi dakka... #15279257
--spoiler--

12 13 yaşında, henüz bağımsız olarak kendi fikirlerini oluşturamamış kim bilir kim tarafından üzerine giydirilen bir kıayfet için bu yaşta bir çocuğa fahişe diye hitap etmiş!!

bu mu ulan bizim insanlığa bakışımız, sen fahişe dersen öbürü gider sikerse, diğeri sikip çöpe atarsa yarın ağlarsın işte neden dağa çıkıyorlar bunlar diye.

ulan hayvan adam 12 yaşında bebe ne bilsin siyaseti diye sorarlar ise ne yapacaksın ırkçı arkadaşım?

on iki moniki kayarım bu kıyafetler üstündeyken bu bebeye mi diyeceksin? yanlış anlamayında bu zihniyette ki kürdün de türkün de tek tek bütün hücrelerini sikiyim ayıptır günahtır amk!

BU EDITLEME YUZUNDEN BIR SURU YAZAR ILE PAPAZ OLDUM AMA DAYANAMADIM ULAN. 12 YASINDA KANDIRILMIS BIR COCUGA FAHISE DIYEN ZIHNIYETIN ARKASINDA DURAN ŞEREFSIZLERIN TA ECDATLARINI.. NEYSE GENE BANA KUFUR ETTIRECEKLER PEZEVENK EVLATLARI. SIZIN SAVUNDUGUNUZ IDOLOJIYI VATANI DEVLETI MILLETI SKIYM AMK. SIZ INSANSANIZ BEN DEGILIM.
güncel Önemli Başlıklar