bugün

görsel
Kimseyi sevmiyorum ben. istemiyorum da birisini. Yalnızca Keyfim böyle istiyor ve istediğimi yapıyorum. Mesela Ben de her gün senin evlenme, bilmem ne başlıklarını görmek zorunda değilim ancak bunu belirtmiyorum true. görmezden gelebilir veya donuza atabilirsin, çözüm bu kadar basit.
Paylaşımları Sayesinde son zamanlarda unutttuğum bir kaç şarkıyı dinledim.
Özlediğim bir yazar. Dertleşmek iyi geliyordu. Belki bir gün ulaşır bana..
özel mesajı açarsa haber verin biz de yürüyelim yazarı.

Edit: sırtlan değilim ben. Tüysüz çirkin olan kediyim.
öldü sandım.
Dertleşmeye ihtiyacım olan bir yazar..
keyifli bir çar, iyi ki var.
Mürekkebi kurumasındır.
Yakın olsaydık kısır çay partisi yapardık.
senin de kalemin kuvvetli değil mi? tahmin etmiştim...
Kısır partisi yapıp beni çağırmayana büyü yapıyorum.
selamlar. ben de beğeniyorum kendisini. yazmak istedim. burası hür bir platform sonuçta. herkes haddini bilecek yani. adamı çamaşır ipine gerer bir gecede cahil kalana kadar kuruturlar. anlatabiliyor muyum? neyse. ütü yaptım sevgili kardeşlerim. iki saat kadar sürdü. morallerim sıfır. sebepsizce öfkeliyim. yaşıtlarım oralarda buralarda gezip tozarken ben ütü yaptım.
ne güzel laf çarpıyorsun kız sen öyle❤️
Müzik zevkini beğendiğim yazardır.
Sanırım bayan yazar. Selam bayan.
(bkz: g o a t)
seninle şöyle olabilirdik...
görsel
aynı mel mel bakan gibson gibi fenerbahçe sevgisi dışında çok seviyorum.
Otopsii, sana nasıl da su kenarına inmiş ceylan muamelesi yapıyorlar. Nasıl paragraf paragraf döşemişler. Sırtlan bunlar bilmesek inanacağız be.
Neyse hızlı koşan kazansın.
Elini arkada bağlayıp yokuş çıkan ve Bi an duraksaksayıp arkasına bakan Yozgatlı dayılar gibi durup başlığı izliyorum.

Ne güzel yürüyorsunuz siz öyle zalımlar.

Edit:evet arkadaşlar duraksaksama. Durmakla aksamak karışımı bir fiil. Yaşlılarda olur. Siz bilmezsiniz. Kafakoparanus dede bilir ama.
Gibi sence de fazla olmamış mı? Direkt dayıyım demiyor da. Tamam tamam daha körpecik, miniciksin. Daha yüzünde tüy de çıkmıyordur. Askere de daha gitmemişsindir kesin.
Bak işte... Yarın velini çağır menuet.

Böyle olmayacak. Bu nedir ya?
Asosyal ve duygusal bir yapısı olduğunu düşünüyorum birine ilgi duysa utanır hamle yapamaz sonra o'nu başkalarına kaptırıp oturup ağlar gibi geliyor.
Farklı bir yazarlık aurası var ve Çok iyi birisi olduğunu hissettiriyor. Övülmesinin sebebi bu.

Her öven de yavşama amaçlı yapmıyor. Bir de
ilk başlarda Kimse sataşmıyordu sonra ne olduysa bir anda bir güruh düşman kesildi.
Yahu formata uyuldukça kimsenin karışamayacağı yazar. Anlamak çok mu zor ? En azından renk ve hareket katıyor sözlüğe. Beğenmezseniz beğenmeyin de formata uydukça karışamazsınız.