bugün

Kadın değil mi hepsi aynı diye savuşturulasın gerekilen karıdır.
akp lidir.
Öyle bir çocuk oturuyorken yaşlı bir amcaya yer vermek için kaldırılmıştım okuldan dönerken. Hayır da diyemedim ayakta yolculuk yine.
Bir de bunların ücretini verdim kucağıma alınca ağlıyor diyen versiyonları vardır. Yemin ederim sinirlerim tepeme çıkıyor.
- Teyze o cocugu kucagina alabilir misin?
+ Ben çocuğun da ücretini verdim
(Her bir yolcunun sadece 1 mol O2 alması için uğraştığı, ağzına kadar dolu otobüsü derin bir sessizlik sarar.)
Bencil görgüsüzün tekidir. Hani görmemişin oğlu olmuş hesabı. Böyle birini görünce özellikle yanına gidip "çocuğu kucağına al da oturalım" diyorum "başka boş yer var" cevabını da duymuyor ille de oraya oturuyorum. Ne kadar saygısız ya senin pis Veledin ayaklarını sallayacak diye işte bütün gün canı çıkmış insanlar ayakta beklesin...
Ayıptır günahtır değil mi? Sonuçta yanına başka birisinin oturması uygunsuz olur. Hiç bencil olunur mu böyle bir durumda, ayakta da gideriz biz(!)
Otobüste herkes üst üste binmiştir. Çocuk orada oturmaktadır. Sıcağın etkisiyle aksileşen bir amca kızınca çemkirip "ağlıyor kucağıma alınca." demiştir.
Ulan ben 12 yaşındayken annemin kucağında otururdum. Bana da yazık değil miydi?
1- Çocuk obezite hastası olup 70 kilo olabilir.
2- Annesinin bacağı - ayağı ağrıyordur.

hemen öyle kötü düşünmemek lazım.
Bunun bi de çantalı versiyonu vardır. Çantasını oturduğu yerin yanına koyar. Bencillik bu kadından sorulur.
Ayıp eden kadındır. Ayrıca kulakları ben ve ben gibiler tarafından çınlatılır bolca.