Genellikle benim yaptığım eylemdi.hangi taraf kalabalıksa gider oraya otururdum tenhada oturmamak için. Vay anasını abaza sanıldım o zaman hep.
biraz uzak oturmasını rica ettiğinizde sizi suçlu duruma düşürmeye çalışır. ben senin baban yaşındayım en klasik laftır.
Telefonu çıkarıp yalandan biriyle konuşuyormuş gibi davranmama neden olan insandır.
bayansa tadından yenmezdir.
Ya gaydır, ya size yürüyordur. iki türlü de en temizi yerinizi değiştirin ya da bir araba alın.
Herkes istediği yere oturur. Otobüsu kendi malı sanan mal beyanı afedersiniz. Bence anormalsiniz.
tek yolculuk yaptığında sıkılıyordur, muhabbet edecek birilerini arıyor olabilir.
halleniyordur, kollayın.
Sevimsiz insan.
insanlar arası ilişki kurmaya aç insandir.
ben bunu ilerideki duraklarda binecek olanları düşünerek "bu insanın yanına oturulabilir‚ sıkıntı yaşamam" diye düşünüp yolculuğu riske atmama dürtüsüne bağlıyorum.
Cam kenarına oturmamak bi çözüm oluyor sanki.
size çok önemli bir sır vermesi gereken insandır. daha sonra da kendinizi bir maceranın içinde bulursunuz.
Kız gelip oturur hayallerine sonraki binişe dek nokta koyar.
aynı olay banada oluyor arkadaş o kadar boş koltuk varken at hırsızı tipli biri gelip ısrarla beni buluyor.
yanına gelip sen öne geçsene ben eşimle beraber burada oturayım demesinden daha normal olan bir durum.
"Başka yer mi yoktu geldin yanıma sokuldun " diye içten sayıp sövdüren mal insandır..
size yürüyordur.
Amacını anlayabilmiş değiliz be adam o kadar boş yer varken kıçımın dibinde b.k işin mi var kalk s.ktir git denmesi makbul olan kişidir
Garipsenecek durumdur Manzara güzeldir belkide.
hiç iyi niyetli değildir. Bir de gözlerinizi sizin üstünüze dikiyorsa, en yakın durakta inilmesi uygundur.
böyle insanlar gerçekten var.
o güzelim otobüs yolculuğunda yayıla yayıla giderken, bir sonraki durakta kabusunuz olacak maldır. lan beynini siktiğim otobüsün yüzde doksanı boş zaten. onca boş koltuk arasında neden gelip benim yanıma oturursun? olmadı kucağıma otursaydında ibneliğin tavana vursaydı. şimdi tek tek telefonu, kulaklığı ve çantayı boş koltuktan kaldır bu dallama otursun diye.. inşallah çabuk iner.