bugün

işte bu benim. evet, ruh hastasıyım.

diyelim ki otobüsteyim. dörtlü koltukta oturuyorum ve karşıma dünya güzeli bi kız oturdu. normal bir erkek ne yapar? önce baştan aşağı bi süzer, daha sonra da her fırsatta kızı kesmeye çalışır. hatta erkeğine göre; kurbanı oturduğu yerden alıp, çeşitli durumlarda çeşitli hallere soktuktan sonra aldığı yere tekrar geri koyabilir. sadece gözlerle tabi ki. ama ben bunu yapmıyorum.

mesela ne olursa olsun asla kıza bakmıyorum. otururken dizlerimi ona doğru değil, dışarıya dönük tutuyorum. göz göze geldiğim anda bakışlarını ilk kaçıran ben oluyorum. ve bunu yaparken gözlerimde utanç duygusundan çok, kendinden emin ve umursamaz bi ifade oluyor. hatta ilk boşalan koltuğa atlayıp kızı piç gibi bırakıyorum olduğu yerde. atıyorum, bütün çiftli koltuklar dolu ve güzel kız yalnız oturuyor. hayır. gidip ortalama kızın yanına, hiç olmadı tonton teyzemin yanına oturuyorum. dikkat ederseniz erkek yanına oturmuyorum. çünkü kız yanına oturmamak ile, güzel kızın yanına oturmamak arasındaki farkı anlasın istiyorum. çünkü biliyorum, o kız metrobüse binen her erkek için;kesin yanıma oturacak; diye düşünüyor. ama ben bunu yemiyorum. peki neden? e çünkü ruh hastasıyım. çünkü egolarım var. çünkü benim için güzel bir kızla karşılıklı kesişme egosundan çok, kızın aklına;bu çocuk bana niye bakmıyo lan; sorusunu düşürme egosu daha önemli. onların o kabarık özgüvenlerini, bir kaç abazan tarafından şişirilmiş egolarını yerlerde süründürmek istiyorum.

allah kahretsin onları, güzel kız egosu denen bir şey var. o kadar iğrenç bir şey ki, bu moddaki bütün kızları boğasım geliyor. işte kimse beni çekemiyorculuk, her erkek bana bakarcılık, bi ortamda birine bakılacaksa o ben olmalıyımcılık falan. tabi tabi, kız arkadaşların seni çekemiyor ondan yakın arkadaşların hep erkek. evet evet, kız arkadaş grubunlayken masanıza bakan erkek aslında sana bakıyor. ve sen bunu söylemeyecek kadar da mütevazısın allah kahretsin. lan ne güzel bir şeysin, ne kadar da iyisin. elbette ki her erkeği elde edebilirsin sen. bu ne lan? yemin ediyorum bu erkekler koca bir mal. irzını sikiym ben erkeklerin. bunların götlerini kaldıran da hep bizimkiler zaten. bi kızı kessen ne olur, kesmesen ne olur arkadaş? ben anlayamıyorum. bir kızı kesebiliten düşükse eğer, neden kızın götünü kaldırıyorsun ki? neden hemcinslerinin başını yakıyorsun? neden hayatı onlara zindan ediyorsun ey abazan? haydi hemcinslerini bırak, kızın yakın arkadaşlarının da başını yakıyorsun lan. sinir oluyorum, ağzını burnunu kırasım, boğasım geliyor. eğer bi de zenginse kız, o süslü saçını başını yolasım geliyor.
(bkz: ben sana layık değilim)
(bkz: ben sana mecburum bilemezsin)
ortalama bir türk erkeği küçük dağları ben yaratttım havasında o kadar çok kız görmüştür ki bünyelerinde bu şişmiş egoları indirmek adına ruhi bir refleks hasıl olmuştur; lakin uzun süre kadınsız kalmış bir erkekte bu refleks asgari düzeydedir.
bazen gay damgası yemektir. bakın efendim, basit coolluğun alemi yok.
heteroseksüel kızın eylemidir.
Küstah olduklarını düşündüğüm insanlardır. Ne var sanki baksan bir gülümsesende gün güzel geçse? Zaten hayat çok zor yapmayın bunu erkekler!
hele ki açık seçik giyinmiş ise oturulan yerden kalkmaya sebebiyet verilebilir.
yapılan en doğru eylemdir.

(bkz: aynısını ben de yapıyorum ruh hastası değilim)
sevap işlemekten kaçan ateist olmalı.

derhal imana gelerek çenesine peçete tutup güzel kızı kesmeli.

edibüdü; çeneye tutulan peçete, salyalar içindir.
normal bir davranış olsa gerek. otobüste değil de karşılıklı koltuklar daha çok olduğu için metro'da daha sık yaşıyorum bu durumu. apaçiler gibi bakıp rahatsız etmek istemiyorum karşımdakini.
kızların götünü kaldırmamak gerek zaten sokakta her gören dönüp bakıyor. Bakma ki anlasın çok güzel olmadığını her erkeği elde ederim düşüncesini silsin kafasından.
Güzel olduğunu anlayacak kadar bakılmış eylem.
hatta o kadar bakmamaya çalışmak ki otobüsten inildiğinde boyun tutulmasına sebep olmaktır. bir kaç gün kafa 40 derece sağa dönük şekilde gezmeye bile yol açabilir. üç beş bakarsınız o da bakarsa yürürsünüz kardeşim. biraz utanmamak gerek.
(bkz: utanmak)
yanınızdaki sevgilinizin size dik dik bakmasından dolayıdır. bakılır bakılır da tartışmaya gerek yok yandakiyle şimdi. *
utanmak ve bir bakıma edepten dolayıdır. Ciddi olur , hoşlanırsın o zaman sana derler : seviyorsan git konuş be reyiz.
Ya gözlerimde bandaj vardır ya baktığım yerde daha güzel kız vardır.
çok güzel olunca baksan bir türlü, bakmasan bir türlüdür. yine de her erkeğin aklında 'bi ihtimal, bi şey olur da tanışırız' düşüncesi olduğundan bakmayıp kendini abazan konumuna düşürmek istemez. yoksa kim bakmaz güzele efenim yani.
Doğru harekettir.
kaçamak bakışlar atar kesinlikle!!! bakmamak diye bir şey yok! kendini çok sıkıp bakmazsa bile inecekken uzun uzun bakar! ya da yansımalarınızdan birini yakalamaya çalışıp bakar! çünkü yansımanıza baktığınızda size bakanı farkedebilirsiniz!!!
kör olmalı.

not: yok, yok.
ibne olmalı.
Takdir edilesi.
benim yaptığım eylem! ilginçtir ki gözlemlerime ve tecrbelerime göre adam haklı!
mesela hafif meşref bir kadınla tanıştınız diyelim! kadını hiç siklemeyin evet efendim hiç siklemeyin herkes etrafında pervane olurken kız sikinizde olmasın o kız varya sizin kulunuz köleniz olur adeta!
yurdum erkeği coolluğudur.*
sözde abazan değilim ben der. ama eve gidince de çavuşu tokatlar allahın abazası.