bugün

genelde yüzbinde bir olsa bile olabilitesi bir olan (bkz: marjinal olaylar zinciri) ihtimalidir. film gibi olaylar şu şekilde gelişir.

--spoiler--
yorgun ve zirve heyecanı ile dolu dolu olan genc yazar evine gitmek için otobüse biner.
bos olan tekli koltuklardan birine yanaşarak oturur.
o esnada hemen 2 metre arkasında olan bayan abaza (bkz: fortçular) oturduğun koltuğa yaklaşarak ağırlığını üstüne verir.
sağ omuzunuzla cima etmeye başlar.*
bu esnada yazar arkadaşımız neleroloyoror modundan (bkz: dumur mode on) kısımına jet hızıyla geçiş yapmaktadır.
--spoiler--

(bkz: mağmaya indim geleceğim)
taciz edilen bünyeden onarılmaz tahripatlar * açan taciz türüdür. böyle bir durumla karşılaşılınca hemen olay yeri terk edilmelidir. *

başlık açan yazara not: hangi hatta gerçekleşiyor bu olay. *
(bkz: sana öyle gelmiştir bebişim)

ayrıca:
(bkz: salgıda seçicilik)
tacize ugrayan erkek tarafi oldugu icin durumdan pek rahatsiz olmayacaktir sadece gulup gececegi, arkadaslarina anlatip makarasini yapacagi veya kizla tanisip uzun birliktelik zincirinin ilk halkasi olacak harakettir.
yıl 2002 , yer istanbul
şişli-vezneciler otobüsü 77 A

otobüs mecidiyeköyden kalkmıştır, ancuez koltukların koridor tarafında oturarak gitmektedir. otobüs okmeydanında hınca hınç dolmuş nefes alacak yer kalmamıştır. ancuez tam sağ omzunda bir sıcaklık hissetmiştir. kızın biri tepesindedir utanır pek bakamaz. yol boyunca kız arkaya ilerleyememekte ya da ilerlememektedir. veznecilere kadar gelinmiş, ancuez omzundaki sıcaklığın ne olduğunu çok merak edip baktığında omzunun ayaktaki hatunun iki bacağı arasına girmiş olduğunu, hatunun da halinden gayet memnun olduğunu, suratının da kıpkırmızı olduğunu görür, son durakta otobüs boşalır, kız gider ancuez kendini bi tuhaf hisseder.
imkansız ötesi bir olaydır. fantezi olarak kurgulanması muhtemeldir erkekler tarafından.
bir kadinin tacizine ugramak kadar iyi değildir. şimdi diyelim ki, kiz sizi taciz etti, hadi diyelim tanıstınız. sonra sevısmekte ıstersınız kesin... ama kız kız, yani bakire. vermez o zaman. kadin olsun, sevisebilme ihtimaliniz olur. beni dinleyin kaybetmezsiniz. bir şey biliyoruzda konusuyoruz. yok, sandığin gibi hiç taciz edilmedim. daha yaklasmaya cesaret edebilen bir bayan cıkmadı karsima.
(bkz: toplanın gidiyoruz)
üzerinden 7yıl geçse de hala bu gün unutulamayan olaydır. Erkek egosudur.
erkeğin kız tarafından tacize uğraması alışılmadık bir durum olduğu için , erkek kızın kasıtlı mı, yanlışlıkla mı değdirdiğini anlayamaz ve ne halt edeceğini şaşırır. (ayda bir kere başımıza gelse, kızın ne ayak olduğunu anlar, ayarı veririz.)
erkeğin o anki şaşkınlığı kızın doymak bilmez egosu için eğlenceli bir durum mudur? evet olabilir.
(bkz: anne bak bugün kız beni elledi)
otobüste kız tarafından tacize uğramanın , erkeğin konu salağı durumuna düşmesi dışında
asıl kötü tarafı olayı erkek arkadaşlara anlatınca heriflerin çekemeyip kıskanmaları ve olaya inanmamaları fantazini anlatıyosun olamaz demeleridir. (bkz: beni beğendi kız lan işte!)
Tacize uğrayan er kişinin artık her gün şişli-vezneciler otobüsü 77 A'ya binmek isteme sebebidir.
türkiye gibi abazanlığın zirve yaptığı bi ülkede kadın tarafından tacize uğramak, gurur duyulacak bir olay olmasa da köpeğin değil, adamın köpeğini ısırması kadar haber değeri olan birşeydir.
Büyük meseldir. bu başlıktan sonra er kişilerin hepsi otobüslerde bu hatunu arayacaktır.

(bkz: orda biri var mı)
türkiye'de ne yazıktır ki bu türden canlılar yoktur şayet yapıyorsa travesti olma ihtimali çok yüksektir.
insanı hayattan soğutur. evet.
inanılmaz bir taktik büyük bir düşünür yürümekte çığır actin.