bugün

bize neden denk gelmez acaba diye düşündürendir.
(bkz: genç şoförler rahatsız)
fantezi ürünüdür.
ve sonra otobüsün kapısında muavin belirdi. bir insan kapıda ancak bu kadar belirebilirdi. önce kapıdan içeri edeleleri geldi. yarım saat sonra da kendisi.
(bkz: feriştah)
kardesim bu adamın yanında kel kafalı göbekli bmw sahibi insanlar daha yakışıklı durur.
durmasa bile bmw sahibinin karısı "ow yea ne yakısılı muavin falan" dese bile ona vermez verse de bişey olmaz zaten. sonucta kadınların coğu kendini prenses falan olarak gördüğü için hiç biri ben çirkinim falan da demez.

ha ayrıca otobusteki muavine yakısıklı diyen kadın da kendinin otobuste seyahat edecek kadar gariban oldugunu söylemez. bi de bunu diyen kadın ayrıca cok güzel olsa hem otobus sirketi hem sahibi yakısıklı usun boylu birini bulurdu.
liseli sevgili sahibi olması muhtemel zaat.
yakışıklı değilim. ama muavinde değilim.
otobüsün herhangi bir yerindeki boşluğu görüp milleti oraya yönlendirmesi içindir
(bkz: otobüs muavinlerinin hepsi doğuludur)
yolcunun muavini çağırmak için kullandığı kırmızı tepe lambasını uyuduğu için kaçıran uyanınca kaptan şöförden zılgıtı yiyince ne boy ne pos kalan muavindir.

çeşme - bodrum arası hiç gözükmez ortalarda sonrasında.
Antalya ETS TUR diyorum başka da birşey demiyorum .
(bkz: böyle birsey tüm aramalarımıza rağmen bulunamadı)
kendimden bildiğim durumdur.
(kent turizm istanbul kayseri seferini yapan 21:00 otobüsünde muavinim arka dörtlü ve bagaj genelde boş oluyor.. haberiniz olsun)
(bkz: seviyorsan git konuş)
Yahu aslında aynı oksijeni soluyoruz ancak oksijen bunların burnundan içeri girince nasıl bir reaksiyona uğruyorsa, bu tür başlıklar halinde dışa vuruyor kendini.

(bkz: cem yılmaz)
külliyen yalandır. genelde kısa boylu göbeklidirler bıyıklı olanlarıda mevcuttur.
bu otobüslerin güzergahı havada bi yer mi acaba biz hiç görmedik öyle birini.
seçmece bunlar seçmece.
entrylerden de anlaşılacağı üzere hayal mahsulüdür.
(bkz: memleket neresi kardeş)
Uzun yolculuklarda, can sıkıntısını ortadan kaldıran etken.
her yerde geçerli olmayan durumdur. konya otobüslerinde kel ve koca göbekli abilerimizle amcalarımızla karşılaşabilirsiniz.
izmir kırklareli otobüsündeki amcayı tanımıyor kimse.
aslında kısa boylu ve küçük emrah suratlı olmalarına rağmen; uçağa parası yetmeyen fukara, tekkaş ve 150 cm boyundaki ezik yurdum kızlarının hayalini süsleyen yeni yetme çocuklardır muavinler. çünkü kargaya yavrusu şahin görünürmüş.
ankara'da böyle muavinler yok efendim.
(bkz: bize hiç rastgelmedi)