bugün

azgın bağyan yolcuların ağzını sulandıran görevlilerdir.

kahve servisi yaparken de eli bacağıma değdiydi ohh!!!
çatalca, silivri güzergahında çalışan muavinlerden bi haber olan insanın tespitidir.
Birazdan burası muavin dolacak.

(bkz: Aksaray Aksaray aksaray)
(#12109369)
(bkz: bize hiç rastgelmedi)
ankara'da böyle muavinler yok efendim.
aslında kısa boylu ve küçük emrah suratlı olmalarına rağmen; uçağa parası yetmeyen fukara, tekkaş ve 150 cm boyundaki ezik yurdum kızlarının hayalini süsleyen yeni yetme çocuklardır muavinler. çünkü kargaya yavrusu şahin görünürmüş.
izmir kırklareli otobüsündeki amcayı tanımıyor kimse.
her yerde geçerli olmayan durumdur. konya otobüslerinde kel ve koca göbekli abilerimizle amcalarımızla karşılaşabilirsiniz.
Uzun yolculuklarda, can sıkıntısını ortadan kaldıran etken.
(bkz: memleket neresi kardeş)
entrylerden de anlaşılacağı üzere hayal mahsulüdür.
seçmece bunlar seçmece.
bu otobüslerin güzergahı havada bi yer mi acaba biz hiç görmedik öyle birini.
külliyen yalandır. genelde kısa boylu göbeklidirler bıyıklı olanlarıda mevcuttur.
Yahu aslında aynı oksijeni soluyoruz ancak oksijen bunların burnundan içeri girince nasıl bir reaksiyona uğruyorsa, bu tür başlıklar halinde dışa vuruyor kendini.

(bkz: cem yılmaz)
(bkz: seviyorsan git konuş)
kendimden bildiğim durumdur.
(kent turizm istanbul kayseri seferini yapan 21:00 otobüsünde muavinim arka dörtlü ve bagaj genelde boş oluyor.. haberiniz olsun)
(bkz: böyle birsey tüm aramalarımıza rağmen bulunamadı)
Antalya ETS TUR diyorum başka da birşey demiyorum .
yolcunun muavini çağırmak için kullandığı kırmızı tepe lambasını uyuduğu için kaçıran uyanınca kaptan şöförden zılgıtı yiyince ne boy ne pos kalan muavindir.

çeşme - bodrum arası hiç gözükmez ortalarda sonrasında.
(bkz: otobüs muavinlerinin hepsi doğuludur)
otobüsün herhangi bir yerindeki boşluğu görüp milleti oraya yönlendirmesi içindir
yakışıklı değilim. ama muavinde değilim.
liseli sevgili sahibi olması muhtemel zaat.