dış kulak yolu iltihabı.
(bkz: hekimden sorma çekenden sor)
dış, orta ve iç kulak iltihaplarının ortak olan adıdır. ayrıca sabah 6'da acıyla uyanan oğlumun tanısıdır. antibiyotik kullanmaktan başkaca çare yok. ne çok acırmış kulağımız meğer ve çaresizlikten ağlanırmış. keşke benim kulağım ağrısın dileğini taa içimden kaçlarca kez söyledim bilmiyorum.
seröz olanı timpanogramda tip b çizer.
olunca migren ve diş ağrısını ve hatta aşk acısını unutturan hastalık.
denizde takla atmayın işte. onu yapmayın. ben yaptım siz yapmayın kulaklık falan takın bak değerlisiniz benim için. 4 gün başımı yerden yere vurdum acıdan. zaten amk hekimi"ağla ağla otit olmuşun" deyince sinyaller gidip gelmeye başladı bende. çocukmuyum lan sanane diyecektim. tanıdık vardı. ukte kaldı içimde be sözlük.
Odin's tremendously irritating tits anlamina gelir mitolije'de. Hic bir zaman zayiflayamamis kisa boylu Odin'in memelerinin igrencligine vurgu yapar.
çocukluğumun travması hastalık. orta kulak iltihabı. sancısını tarif etmek gerekirse bi balonun içine gliserin koymuşlar onun da içine bilye ve çivi koymuşlar gibi bi his. ve Çiviler battıkça sancı, bilyeler çarptıkça gelen hassasiyet.
en çabuk rahatlama yolu iğne ile ağrı kesici almak. yoksa hap şurup falan yalan. yani dayanılmıyor.