kadınlarda olmayan kokudur.
Aslında bağırsak floranız ne durumda size fikir verir. Kokusu ağırsa iyi değildir biraz daha lifli gıda ve sebze vs yemeniz lazım demektir.
Çürük yumurta ve bozulmuş süt gibi kokar.
yenilen yemeğe göre değişir.
kimi zaman dağ esintisi, kimi zaman ise okyanus ferahlığı niteliğinde olan kısacası dünyanın en samimi kokusudur.
kendin yaptıysan mis gibi kokar. belki de benim hayatımın en rahat anı koku burnuma geldiğinde. ama başkası yapınca. oha sıçsaydın len amq (!) bok gibi koktu (!) osuruk kokusu bu, bok değil ne kokacak.
kokuyu bilemem ama küçükken gece kendimi ısıtmak için kullanırdım.
Kokuyu yok eden don bulunmuş.

http://www.mailce.com/osuruk-kokusu.html
iğrenç koku durulmuyo yav leş gibi bir şey birde kızlar yaptığı zaman daha kötü oluyor.
sigarayı bırakınca azalmaktadır, yaptığım deneylerden bu sonuca vardım. evet, sigarayı bırakınca daha az acı kokuyor. öte yandan barbunya yediğinizde daha kötü kokmasına rağmen fasulye yediğinizde daha çok osurursunuz.
mevsimlere göre değişen kokudur. misal benim osuruk; yaza doğru tamda bu aylarda boka bulanmış inek götü gibi kokarken ki ben bile o mekanı terketmek zorunda kalıyorum, kasım aralık gibi lavanta ferahlığındaki kokusuyla soğuk kış aylarında insanın içini ısıtıyor.
yorgan altına salındığında sıcak hava dalgası etkisi yapan, kıpırdandıkça suratınıza doğru gelen ve kendi sahibi dışında kalan kişileri çok fazla rahatsız eden, vücut gazı.
sessiz olanından korkun. sessiz salınanlar çok kokar. delinmiş lastik nasıl hava kaçırır, aynı o şekilde çıkar deliğinden. fısssssssssssssssssss diye bir ses çıkarır. ama kimseler duymaz. saniyeler içinde tüm odayı kaplayan bir koku ile kendini gösterir.
seslisi güldürür, sessizi öldürür. derler.
metan gazı (ch4) nın bok kokusuyla harmanlanmasıyla oluşan koku.
çakmak çakılıp yakılan osurukta peyda olmayan kokudur.**
öğrenci evinde ısınma amaçlı kullanılır.
kuru kayısı, kuru incir gibi gıdalar bolca tüketildiğinde tüm evi sarabilecek kadar ağırlaşan kokudur.*
icimden gelen sicakligin kokusu.
(bkz: osur osur ipe diz)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: okullar acil açılmalı)
yorgan altında yapıldığında kafanın bol bol yorganın içine girip çıkmasını sağlayan kokudur. bazen savaşı da yapılır hiç yenildiğim olmamıştır.
sahibine güzel gelir.öyle ama! kimse ıyy filan demesin bana.
(bkz: bi siktir git çay koy)
ilk olarak yapan kişinin burnunu tutarak 'bu ne koku ya' 'kim osurdu!' 'kokuyu duyuyo musunuz bu ne hayvanlık!' gibi tepkiler verdiği olaydan çıkan gaz oluşumu kokusu.
burnu tıkalı kişilerin yanında yapıldığında sorun teşkil etmeyecek olan kokudur.