bugün

sınavı kötü geçen kişilerin maruz kaldığı yaklaşık iki hafta kadar sürecek olan bir sendromdur.sınavdan çıkmış olan kişi öncelikle çevresiyle ilşkilerini keser,odasına kapanır,cep telefonunu kapatır,odasında melankolik bir hava yaratır,hüzünlü şarkılar dinler,bir seneyi gözden geçirir,dershanede ekilen dersler,çözülmemiş bir yığın test gözünün önünden geçer ve sonunda bir karar vermesi gerektiğine inanır.bu durumda kişinin 2 seçeneği vardır:ya hayatının geri kalnını bir lise mezunu olarak devam ettirecek,ya da seneye sınava tekrar hazırlanılacaktır.sonuçta 2 seçimde çok kötü gelecektir kişiye ve odasına kapanıp bağıra bağıra ağlamaya devam edecektir.
(bkz: onemli bir sinav sonrasi bosluk duygusu)**
(bkz: her bosluğu doldurmak istemek)
sendromdan çok öndeki kızın düşük bel pantolon ve kırmızı renk tangasıyla ilgilenen kardeşimizin, sınavdan sonra iyi geçti, sonuçlara yakında ya ben kaydırma yapmışıma bir iki on yıl sonrada ulan ne bok yedim ben ya sendromlarına, buhranlarına girmesi.
yaklaşık 4 sene önce yaşadığım ve bir daha yaşamak istmediğim kişisel bir boşluktur Allah kimseyi bu boşluğa düşürmesin
(bkz: after öss party)