bugün

çocukluğuma dair futbolculuğunu hayal mayal hatırladığım eski trabzonsporlu futbolcu, şimdilerin kayseri erciyesspor teknik direktörü.
henüz 3-5 yıllık bir td'lik kariyerine sahip olmasına rağmen erciyesspor'u şampiyon yapıp süper lige çıkarmıştır. başarılarının daim olması dileğiyle osman hoca..
ankaraspor'un başarılı ve bir o kadar da yerinde duramayan yılmaz vural vari teknik direktörü.

futbolculuğundan kalma hırsı tam gaz devam ediyor.
Trabzonspor'un eski futbolcusu.geÇen yıl Kayseri Erciyes'i lige Çıkaran hoca,Ankaraspor un şu anki hocası.muhammed bayır gibi genÇ yeteneklere şans veren hoca.
çalıştırdığı bütün takımları şampiyonluk potasında tutmuş başarılı teknik direktör. bu yıl da büyük ihtimal osmanlıspor'u şampiyon yapacaktır. trabzonspor'un niçin kendisine teklif sunmadığı tarafımca merak konusudur. vahid halilodzic'ten katbekat faydalı olurdu.
gazetecilere iyi yapmış olan teknik direktör.
Gazetecilere saldırmasıyla seviyesiz olduğunu bi kez daha ispatlamıştır.
kaybetmenin kötü koyduğu kişi. yahu sen hafta penaltı kazan ve bu maçta yine 2 tane kazan ve maçı kaybedince hakem de. neymiş kırmızı kart göstermiş. kimse kusura bakmasın kaybettiğin ilk maç sonu ilk iş basın toplantısında hakem dersen gülerler.
malum karşılaşmanın son çeyreğini izlediğim için, kayserispor'un osmanlıspor'u "hakeme rağmen" nasıl inlete inlete yendiğini iyi biliyordum.

neyse basın toplantısını izledim az once.. adam direkt başladı hakem maçı katletti, hakkımızı yedi diye ahahhahaha! lan beni bi gülme aldı ki sorma. aradan iki saniye geçti osman soruyor " niye gülüyorsun??" diye.. lan herifi ciddiye alıp cevap verecektim az kalsın.

harbiden çok komik basın toplantısı düzenleyen osman'dır.

bu ne amk!!

https://www.youtube.com/watch?v=jypWzbsc7es
Gazetecilere saldıran malum futbol teröristi özür dilemiş. Gelen tepkilere dayamadı galiba.

http://m.fanatik.com.tr/2...zkoylu-ozur-diledi-402834
bu adam o kavgadan sonra kovulmuştu. hiçbir açıklama yapılmadı. ben merak ediyorum bu eleman neden kovuldu?
Şanlıurfaspor ile anlaşmış başarılı teknik direktör.
Valla hocam iki satır yazacağım burda dursun...

Sen Adana Demirspor ile anlaşınca çok sevindim.Bizim kafamızda biri bizim teknik direktör olmuştu .Hakkını sonuna kadar arayan, bu uğurda ölümüne savaşan , yüreğini ortaya koyan bir adamdın.

Yıllardır Adana Demirspor 'un en büyük sorunu istikrarsızlık...Türk futbolunun hatta...Ben yıllardır söylüyorum Demirspor bir hoca ile(tabi doğru hoca ile) 2 sene çalışsın ve sabretsin düzlüğe girecektir.O hoca sendin benim için, olmadı...

Bir fırsat bulup fotoğraf çektirme niyetindeydim senle ama onu da denk getiremedik, napalım.

Biz cefaya alışığız hocam , sana kariyerinde başarılar dilerim.

Malatya maçından sonra Demirspor'un galibiyetine ağlayan yengeme de saygılarımı sunarım.

Yolun açık olsun...
Adana Demirspor'daki görevinden Kayseri Erciyesspor maçı sonrası istifa etmiş teknik adam. "Deli Osman" dedik, "bizden biri" dedik sevdik, Osman Hoca'yı ama yıllardır süregelen kaşarlanmış topçu eziyeti, bu topçuların kurduğu çark Osman Hoca'yı da yedi. Belki teknik bilgin, oyuncu değişikliklerindeki zamanlaman ve tercihlerin üst düzey değildi ama hep özlediğimiz "profesyonel futboldaki amatör ruh" sende fazlasıyla vardı. Yolun açık olsun Hocam, Allah yardımcın olsun.
inşallah Devre arasında trabzonspor'un başına geçecek genç ve başarılı hoca. Senin yanın trabzon hocam, dön gel yuvana.
Taraftarın ve futbolcuların yoğun talebiyle görevine geri dönmüştür.

Tekrar hoşgeldin hocam.

Yukarıdaki sen gidince yazdığım yazıyı silmiyorum.

Senle çıkacağız senle de devam edeceğiz o süper lig denilen yerde.savaşılacak çok cephe var , komutan sensin...
Ptt 1. Ligin en iyi teknik direktörüdür açık ara. Süper lig'e çok yakışır kendisi. 3-5 seneye kadar yeni imparator osman aga olacaktır.
Biraz evvel adana demirsporla sözleşmesi tek taraflı feshedilmiş teknik ..

teknik adam.

tazminatı alacak. kapı gibi arkasına duran başkanla, sanırım, helalleşmeyecek.

ama kötü futbol, yetersiz idare vs rağmen, demirspor tarihinde vefa ile anılacak kadar delikanlıdır.

ama ligde delikanlılığa, adamlığa üç puan vermiyorlar.

hayatta başarılar, allah yolunu bahtını açık etsin. umarım gittiğin takımda güzel işler yaparsın.
Her gittiği takıma afedersiniz ama sıçan teknik direktör.
olsun. geldiği günden beri yenemiyoruz, ama olsun. olsun be hoca, sen bu takımı darmadağın buldun. senden önce de durumu iyi değildi. söylenenlere aldırmadın. takım farkla yenileceği halde sen yine de o saha kenarındaki çırpınışlarından vazgeçmedin. o son eskişehir maçında ki çırpınmalarına neredeyse ağlayacaktım. sen aldırma hoca biz hep vardık, sende sağol varol.

(bkz: burası her yer değil şehri samsun)