entry sayısı 17 olmuş fakat çaylaklıktan kurtulamamış üçüncü nesil kişisi.
edit:an itibariyle yazar sıfatı kazanmış kişidir.
heleloy bir sekilde yazar olamasa da sonunda tecrübeli bir yazar oldugu anlaşılan ve sonunda yazar olabilen zat-i muhterem.
(bkz: ortaç)
bunu bekleyen kişi ya da kişiler.
sağlam içici bir yazardır. *
an itibariyle kanatlanıp uçacak kadar sevaba girmiş yazar kişisidir. bölümdaş olan arkadaşına * internet üzerinden yarınki sınavın notlarını vererek büyük iyilik yapmış olan, sonsuza kadar minnettar kalacağım uzaylı yazar. sevgiler, saygılar, hörmetler.. *
şuanda http://site.mynet.com/alienortouch/Radio/ adresinde on air olan yazardır. türkçe rock saatidir, tüm yazarları beklemekteyiz. *
not: istek de yapılıyor.
az önce beren'den evine bıraktığımız yazar. * can dost, güzel insan. ortamda varlığı herdaim farkedilen, yokluğu da acı bir şekilde hissedilen zuzaylı.
bu akşamki halısaha maçında inanılmaz volesiyle golünü atmış yazardır. aslında kalecidir kendileri. *
gerek iğrenç esprileriyle, gerek içten sohbetiyle bu zor zamanlarda yanımda olmuş, yüzümü güldürmeyi başarmış pek muhterem 3. nesil. kendisine sözlük huzurunda teşekkürü borç biliyorum.
doğumgünüsü kutlu olasına yazar.. kendisine bir de buradan sesleniyorum: iyi ki doğdun 3. nesil.. *
memleketinde misafir etmiş yazarcan, kardeşten de öte kişilik.güzel bir aileye sahip olması zaten kendisinin nasıl yetiştirildiğini göstermekte. o yediğim kuymak ve hamsinin tadını unutmam asla. * *
(#7140802) entarisi ile beni benden alan yazar.
yeni yaşının mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle, nice yıllara brocan.
placebo etkisinin kendisini bu kadar etkileyeceğini daha önce hiç tahmin etmediğim yazarcan. gece gece, gündüz gündüz hatta öğlen öğlen insanı güldürür. *
(#10720978) bu entrysini görünce güldüm, kopmadım bak güldüm.

protest sanayici nickli yazara güzel bi' gönderme yapmış, becermiş de hani.

dağdaki ayarcı, iyi yazar, 3. nesil, öperim elinden.
şu sıralar görükle semalarında uçan yazar. hasret gidermektedir.
nirvanasever yazar.
Has uludağ mezunu, uludağ gibi adamdır. Dinlemeyi de konuşmayı da iyi bilir. Yalın, sevecen, hoşsohbet, mert bir yakışıklıdır kendileri.
(#10219618)

arkadaşlar bit uzman çavuşu buldum sanırım. sövebilirsiniz.