bugün

gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorum. mesele yayın sırasında bir anormallik olmaması değil, mesele ismail'in ekrem'e soruları çok önceden veriyor olması ve ekrem imamoğlu'nun sorulara çalışıp her soruya belge sunması.

binali yıldırım'ın hazırlıksız yakalanıp her soruyu profesyonelce cevaplaması, hazırlıklı gelen ekrem'e göre fevkaladeydi.
görsel

şu ağlamalar bir bitmedi arkadaş. 2 gün geçti üzerinden. seçim sonuçlanana kadar rüzgar sert esse bunlar mağdur olurlar mutlaka. akp denince aklıma küçük emrah geliyor kakılmış geliyor artık. adamlar 17 senedir iktidar ama hep mağdurlar hep mağdurlar.
ismailin yeni "adam kazandı" vakasıdır.
karısını dövüp medyada haber yapılmama karşılığında imama kurması beklenen tuzaklardan biridir.
imamı ara. program öncesi formatı tartışalım de. sonra da "onlar beni çağırdığı"'ya yat. "valla bilerek yapmadım." inandırıcılığı kazanmak için de "binali'ye de haber verip görüşmek istedim. o istemedi. sorun yok diye beni kandırdı." de.
valla özdilden 2500 liraya kitap alan muhalif kesimin safları bunu da yer.
biz yemiyoruz.
ama ismoda suç yok. suç hala akıllanmayan chp'de.
ismail Küçükkaya bu konuda şunu dedi;

'Yayın öncesi her iki adayla da görüştüm.'

Ama aktroller sadece Ekrem imamoğlu ile görüşmesini dile getirir.
Çünkü;

görsel
Yahu bu ismail Küçükkaya denen adam çok tehlikeli.
Cumhurbaşkanlığı seçiminde Muharrem ince'nin ''Adam kazandı'' mesajını yayınlayarak çok zarar vermişti.
Şimdi de imamoğlu nun oteline giderek verdi aynı zararı.
Uzak tutun artık şu adamı etrafınızdan.
yahu adam daha başkan olduğu ilk gün 15 milyonun verilerini kopyalamış, sorularımı almayacak?

evet.
Kınıyorum küçükkaya'yı. Böyle bir şeyin ortaya çıkabileceğini bile bile yüz yüze görüşmüş. Whatsapp'tan atamamış mı soruları imamoğlu'na?
zaman ve mekan açısından oldukça manidar bir buluşmadır.

(bkz: otel odaları)
ekrem zaten soruları ezberlemiş daha soru bitmeden önceden hazırlanmış kartonu çıkartıyor masaya. insan biraz geç çıkartır bari arar gibi yapar belli olmasın diye.
(bkz: otelde gizli buluşma seçimleri iptal nedenidir)
imamoğlu: 75 000 burs verecem.

yıldırım; onu bende dusundum ama chp belediyelerin burs vermesiniiptal ettirdi. nasil verecek burs 75000 kisiye bilemiyorum.
herkesin bildiği ve içeriği belli buluşmadır.

https://odatv.com/tarihi-...v-acikliyor-17061952.html
Canlı yayın stresini hafifletmek amacıyla sevişmişler sanki. Muhahahaha.
içinizin bozuk olduğu her şeye bir şey bulmaya çalışmanızdan belli.
yani bir komplo buluşması mıdır?
az önce akp sözcüsü müdür nedir kimdir bilmediğim bir adamın şu yorumuna çok güldüm: yayın öncesi görüşmesi ahlaki bir sorundur. dedi. siz kim ahlak kim?
Hani by ezip geçmişti? Başkamışsınız yine ağlamalara?