bugün

Hayatın bir çok alanında insanlar bunu söyleyebilir. Örneğin, trafikte kırmızı ışıkta geçerek, sinyal vermeden dönerek gibi. Siyasi, ticari faaliyetlerini yürütürken. hastane de, postane de, otobüs sırası beklerken Velhasil yelpaze epey geniş.
Pekeke sizi tükürüğü ile boğar demek bunlardan yalnızca biri olabilir hiç şüphesiz..
Dikey park yerlerinde yerdeki çizgilere dikkat etmeden park yerini ortalayarak park etmek.

Bu normali, bi de orul orul olanlar var, onlar direkt yan koyuyor böyle yerlere.
yukarıdaki yazının noktasına vigülüne kadar katılıyorum. şukuladım karşiim.
Şu telefonunu göster bakim.
yüksek vergilere ve aşırı enflasyona ses çıkarmamak buna örnek olarak verilebilir.
(bkz: çalıyor ama çalışıyor)

128 milyar doları sormayan, sorgulamayan, küçük müçük bu hırsızlığın ortağıdır.
O benim kardeşim gibidir.
sen çok iyi birisin ama ben sana layık değilim demek net orospu çocukluğudur.
hepize aynı şeyi düşündüren soru. aklın yolu bir çünkü !..
https://m.uludagsozluk.co...ilyar-dolar-provokasyonu/
açık eksilemek bunlardan biridir. tamam hacı anladık anan işsiz kaldı bu süreçte ama bize sarma lütfen bunun için.
güney kıbrıs rum yönetimi'ne kıbrıs cumhuriyeti olarak tanımak.
(bkz: selahattin demirtaş a laf edenin dili lal olsun)
başıma bir şey gelmeyecekse,

akpyi destekliyorum demektir.

orospu çocuğuyum demekten daha büyük orospu çocukluğudur.

başıma bir şey gelecekse,

I. kralımız Yüce Sir Tayyip Erdoğan a selam olsun, hüloooğğ, tayyip erdoğan halifedir, ak Partiye oy vermeyen kişi müslüman değildir.
Hdp'yi destekliyorum..

Ulan sik kafalılar ben desteklemiyorum tabiki, sadece örnek verdim, sizsiniz orospu çocuğu...
kadınların tesettür giyip veya başı açık dolaşıp dolaşamayacağını tartışmak. sana mı kaldı yeğenim?
Faşist degilim ama faşistlik yaparım.
hayat kadınının evladı.
(bkz: Piç)
Sevgilinizi aldatabilirsiniz. Boş yere umutlandırabilirsiniz.
1.söz verip tutmamak.
2.sizin için türlü fedakarlık yapan insana hayatının en büyük kazığını atmak.
izmirli kızlara laf atmak bunların başında gelir.
vallahi başka birisi yok sadece biraz vakte ihtiyacım var
Donuslerde sinyal vermemek, dibinize sokulup selektor atmak, sari yandiginda kornaya abanmak, saga donuslerde yayaya yol vermemek, sis olmadigi halde gece vakti sis farini acmak, makas atmak.
(bkz: yalnız yürüyen kadın görünce korna çalmak)