bugün

yoktur.

partneri olan erkeğin iş bilmezliği ve bencil olmasından dolayı orgazm olamayan kadın vardır. bir çok erkek sevişirken önce kendi zevkini düşündüğünden dolayı partnerinin zevk alıp almaması yahut orgazm olması genelde 2. plandadır.

halbuki hatunun istekleri doğrultusunda başlandığında hem hatun orgazm olur hem de size inanılmaz bir seks yaşatır. ekmeden biçmeye kalkmak gibi bir şey bu.

"yaa ben orgazm olamıyorum" yahut "ben çok geç orgazm oluyorum" diyen hatunlar şimdiye kadar iyi sevişemeyen veya sadece kendini düşünen erkeklerle seks yapmışlar demektir. özetle henüz gerçek anlamda sevişememişlerdir...
(bkz: hergün seks oluyorum ama orgazm yapamıyorum)
anayasa değişikliği ile artık olacaktır, bu yalan kaldı sadece söylemedikleri.
--spoiler--
20 liraya orgazım olunur.
--spoiler--
hayattan bi beklentisi kalmayan kadındır.
(bkz: motordur afedersin)
zavallı kadındır. hayırsever birinin yardım etmesi gerekir.
erkeğin işi aceleye almasıyla kadının tatmin olamaması durumudur. bilemedin 5 dakika daha beklese her ikiside ilişkiden memnun ayrılacaklar halbusi.
içindekini dışarı atamayan kadındır. partneri onun için çabalamıyor demektir. vardır böyleleri. eğer partneri yapamıyorsa kendisi yapmalıdır. kendisi de yapamıyorsa bir doktora başvurması gerekmektedir. fakat bu kadınlar için en güzel çözüm partnerini memnun ederek tatmin olan bir erkek yahut cinsel tercihine göre bir bayan bulmasıdır.
bu haftaki sayıda otisabi'nin çok güzel bir şekilde işlediği konudur.
orgazm olamayan kadın yoktur, erkeğin orgazm edemediği kadın vardır.

erkekler ekseriyetle bencildir.
(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
ya frijit olmuştur,ya da onu her konuda tahrik eden biriyle birlikte değildir.
vajinusmus olabilme ihtimali başlık sahibi tarafından düşünülmemiş kadındır.
bi boktan anlamayan partneri olan kadindir.
... olmayan kadın yoktur, orgazma ulaştıramayan erkek vardır.*
yazıktır. 3 ayaklı yaşam formu gereklidir. (bkz: zenci)
bazı şeyleri alttan almasını bilen kadındır.
müstakbel bir Haydar Dümen hastasıdır.
erkeğin beceriksizine denk gelmiş kadındır.
klitorisini evde unutmuş kadın.
(bkz: ah deme oh de)

http://galeri.uludagsozlu...m/r/ah-deme-oh-de-111686/
Kimi vakalarda, partnerinin erken boşalması, bencil ve duygusuz davranması gibi psikolojik, kimindeyse fizyolojik nedenlerle orgazm olamayan kadındır.
orgazm denen şeyin adını bile bilmeyen, öküzümsü bir kocası olan kadındır. Evli üç çocuk annesi genç bir kadındır. Cinsel konulardan bahsedince dayanamayıp anlatmış; ikinci çocuğunu doğurduktan sonraki herhangi bir sevişmede * tesadüfen orgazmla tanışmış kadındır. işin ilginç kısmı kocasıda kadının orgazm olabildiğini bilmemekte, işi bitince arkasını dönüp yatmaktadır.
partnerle olan iletişimsizlikten kaynaklıdır...
beyni, orgazm olmayı bilmiyordur, istemiyordur. insanın cinsel organı beynidir sonuçta. demek ki partner de sorun var.

düşündükçe aklıma geliyor. analarımıza sorsak bu soruyu, bizi terlikle hatta oklavayla kovalarlar herhalde. kaç tanesi orgazm dan haberdar acaba?
(bkz: rus kızlarının yetiştirilme tarzı)