bugün

Olmayan vicdandır. Vicdansızdır hepsi. Onlar da emir kulu bıdı bıdı. He he canım öyle. Bu kadar da vicdansızca müdahele edilir mi ya? Biz senin halkınız, beni nasıl koruyorsun sen, böyle mi? Düşmana olsa böyle yapmazsınız. Yazık!
rte kadardır.
yoktur öyle bir vicdan. varsa da yukarıdan gelen emirle o vicdanını zincirlemek zorundadır o polis.
o gazı sıkanlar kaç paraya sıkıyorsa gelsinler 1 aylık maaşlarını vereyim de kimin uşaklığını yapıyorlarsa onlara sıksınlar.
olmayandır. göstericilerden yeterince hıncını alamazlarsa evde karılarını çocuklarını falan dövüyorlardır bunlar.
(bkz: hangi vicdan)
yok olan vicdandır. insaf be o su öyle mi sıkılır o biber gazı öyle mi kullanır karşında ki de senin gibi bir insan. vicdanınızı satmayın bari.
ateistin vicdanından daha düşük...
dinazor çağına girildiği için, hayvanda vicdan aranmaz.
vicdan mı?
Mülki amirinin vicdanı kadardır.
vicdan soyut bir kavramdır. ve de insanda bulunur.
Olmayan vicdandır. Yurdun her yerinde orantısız güç kullanıyorlar.
Molotov atacaksın taş atacaksın civili top atacaksın ondan sonra iki tekme iki cop Yedigin zaman karı gibi aglayacaksin. Yok oyle dava
(bkz: vur copunla bel kirilsin)
polislerin vicdanlısınıda gördüm, fakat yeni yetmelerin şiddet eğilimine bakarsanız görürsünüz. benim bacağımı akrep üstündeki adam kapsül atabiliyorsa,vurunca seviniyorsa. polisler yakaladıklarını linç ediyo sonra göz altına alıyorsa, kimse vicdandan söz etmesin.
otobüs yakanların vicdanı ile
esnafın dükkanlarını yakanların vicdanı ile
kaldırım taşı sökenlerin vicdanı ile
molotof atanların vicdanı ile
kıyaslandığından ağır basan vicdandır.