bugün

küçüklüğümüzde mahallelere belediye tarafından birer tane olmak üzere yerleştirilmiş çocuklardır. kavgadan fena halde korkarlar. canları yanmasın diye en korkutucu yerden yalan söylerler. netekim karşılarındaki çocuk da başıma kalmasın diye onu dövmekten vazgeçer ve bir iki aşağılayıcı sözden sonra onu azad eder.
Aynı zamanda, eşya taşınacağı zaman belim ağrıyor diyen iri yarı adam tiplemesi, bu hayatta sinir bozan adamlardır.
her daim yanında "o ameliyatlı oluumm vurmayın onaa" diyen bir arkadaş taşımaktadır. noter katibi gibi ameliyatı onaylamaktadır bu velet. aynı veledin "tapusu senin mi oluuummm" sorusuna karşı da "evet çok eskiden dedem buraları almış. tapusu var babamda. şimdi gösteremem işte" yalanı mevcuttur. yanındaki besili de onaylar. "evet dedesinde tapusu var oluum".

lan, ne saf ne temiz çocuklarmışız biz be. şimdi ameliyatlı yerini göstersen, inadına oraya yüklenir veletler. daha çok canın yansın diye. çok özlüyorum o yılları, hatta o çocukları. dalga geçme ameliyatlı yerine vurarım!
bazen yalanı profesyonelce sürdürürler. grip olup doktora gitseler bile 'ameliyat yerimi kontrole gittik' diyecek kadar ileri giderler.
maç esnasında "yavaş vur amnkodumun topuna, ameliyatlı yerime geldi" diye bir replige sahip olan çocuktur.

ulan top gögsüne gelir ameliyatlı yeri çıkar, götüne gelir ameliyatlı yeri çıkar, sorsan ne sikime geldin maça diye cevap veremez.
narin götverenin tekidir.cins bir tiptir.
ulan bir insan memenin dört parmak üstünden ne ameliyatı olurki?orada ne gibi bir organ varda sen onu o yaşta ameliyat ettirdin.hadi hepsini geçtim ameliyatlı bir şekilde maça niye geliyon lan? yeri geldiginde roveşataya bile kalkar bu pezevenk, ama gel görki hafif bir top çarpmasıyla ameliyatlı yerine denk gelir.

olum her mahallede varmıydı bundan yoksa ben haybeyemi kızıyorum bu itolite.yoksa sade bizim mahalledemi vardı o sümüklü sümsük şeyden.
sünnet olduktan 1 hafta sonra malum yerime gelmişti az küfür etmediydim. velhasılı kelam çocukta top oynama isteği hiç gitmez ki ameliyatlı olsa bile.

edith piaf: o sümüklü çocuk ben değildim.yalan söylüyodur pezevenk.
kesinlikle yalan söyleyen ameliyatsız çocuktur.
top gelince yalan söyler! evet bunu yapar!
sanki dersin beyin ameliyatı oldu pezevenk, bademciğini almışlar altı üstü, top sırtına gelince triplerden trip seçiyor. evlat olsa latek eldivenle sevilir.
ESKiDEN BUNU KAVGA MODUNDA SÖYLENENLERi VARDI.
+BACAĞINA TEKME ATMIŞSIN O ÇOCUĞUN BACAĞI AMELiYATLI.
oruspuçocugunun önde gidenidir.ileride piç erkek olacaktır, narindir...yemek varsa yer dayak varsa kaçan tiplerdendir.anne ve babası ya memur yada plaza çalışanıdır.yoksa o yaşta ne ameliyatı amnk.
görsel
Cocuk yasta cok cektim imaji veren cocuktur. Kolu alcili cocukla beraber ortaligin amina koyar.
ne zaman iyileşeceği merak konusudur.
herkesin çocukluğunda mutlaka çevresinde bulunmuş çocuktur. Hep sütten olur bide bunlar.
http://galeri.uludagsozlu...meliyatlıyım-diyen-çocuk/
küçüklükte birçok defa kullandığım yalandır. genel olarak bir çocuk yalanıdır ve her nedense hep işe yarar.
bir keresinde gerçeğine denk geldiğim çocuktur. çocuk yeni sünnet olmuş. *
güncel Önemli Başlıklar