bugün

artık erişim engelli sitelere giriş yapılamayan tarayıcı.
reklam engelleyicisi ve vpn'si ile de mükemmel tarayıcı. ancak chrome gibi bazı şeylere tıkladın mı direkt açılmıyor. değişik bir şey. mesela bir butona tıkladığımızda o buton kara şeklini alıyor. değişik bir şey oluyor ama yinede güzel.
En güzel, en kullanışlı mobil tarayıcı.
kota tasarrufu, reklam engelleyici, yasaklı sitelere giriş, haber akışı gibi harika özellikleri var.
sürekli donarak sinir eden tarayıcı.
diğer browserları sevemedim.
Son günlerde web sayfalarına tıklarken reklam çıkmaya başlayan tarayıcı.
Indirme hızını artırmak için ucweb kullanılmalıdır. Kota dostu hızlı Gezinti için de opera mini.
ana kaynağın izin verdiği müddetçe indirme hızını ayarlayabilen tarayıcı. kaynaklar değiştikçe indirme durumu da değişir.
Gözlerimi yaşartan efsane bir tarayıcıdır.
yeni güncelleme ile gece görünüm, hızlı araç çubuğu ile 2 farklı pencereyi kullanabilme. sol framede de whatsapp facebook messenger telegram gibi mesajlaşma uygulamalarına erişim özellikleri ile gönülleri fethetmiştir.
explorer 11 varken mozilla bile çöptür, operanın tek güzel yanı hızlı sekme açması başka hiçbir faaliyeti yok.
symbian işlemcili akılsız telefonlarla birlikte tarihe gömdüğümüz browser.
kızaklı telefonlar veya blackberry'ler moda iken bu tarayıcı o zamanlarda da vardı. Şimdide çok kullanılan bir tarayıcı haline geldi. internet engelleriymiş, sansürmüş tık demiyor. Canavar gibi maşallah.
dns değiştirmeden bir çok siteye erişim yapabileceğiniz tarayıcıdır. ara yüzü gerçekten güzel (eski sürümlerine nazaran.) çok hızlı değildir. çok yavaş da değildir ama. indirme yöneticisi gayet kullanışlıdır. tasarruf modu mevcuttur. reklamsız gezinti imkanı sağlar. sekme erişimi klasik dizilimde çok rahattır.

bağğzı sitelere girmeniz için gayet elverişlidir.

bi arkadaşım şeettiydi...

ben hep belgesel-caz yoksa...
her türlü siteye giriş yapmanıza olanak sağlayan tarayıcı. geceleri biraz yoğun oluyor ama neden acaba.
Bir zamanların efsane tarayıcısı, gprs özelliği olan nokia telefonlar ilk çıktığı dönemlerde az mı kullandık... Şimdi benim açımdan köşeye atılmış eski dost.
sözlük kızlarından öğrendiğim güzel bir tarayıcı . maalesef kızlarımız bu tarayıcıyı farklı nedenler yüzünden kullanıyorlarmış. bende bunu yeni öğrendim , hoş şey değil ama kızlar , ayıp ayıp ... tabi erkekler yapınca da ayıp , sözüm meclisten dışarı..
Çok az ram kullanan ayrica hacker dostu programdır.
android de 20 versiyonu facebook ve twitter mobil sitelerine girmeyen tarayıcı. "sorun bildir" bölümü türkçe olmadığı için sorun bildiremedim.
Boktan tarayıcı. Video izleyemiyorsunuz.
Bunun yerine uc browser mini kullanın daha iyi.
android olanının sunucu okuma hatası verdiği mobil tarayıcı.
twitter yasakları zamanında twittera girilebilen yegane güzelliklerdendir.
nokia 301 de yeni sekme açınca donan program. Düzeltilse ya.
java işletim sistemli telefonlarda standart web tarayıcısı olmuştur. {nokia 301, samsung 5611}.
kaldırmak mümkün değil. virüs gibi yapıştı.
Yasaklı siteleri fena amaçlar için giren tarayıcı kullanışlıdır her erkeğin telefonunda vardır.
fakirlerin umududur 500 mb net harcayarak bir ayi yetirmistir. sozlukte bazen sikinti cikarsada acayip sevilesi tarayicidir.
güncel Önemli Başlıklar