1. .
  muhammed suiçmez'in tek başına kaydettiği deli necrophagist albümüdür. bir insan ve bu müzik,bu imkansız dediğinizi duyar gibiym. *
  ... mansonicaddiction
 2. .
  foul body autopsy
  to breathe in a casket
  mutilate the stillborn
  intestinal incubation
  culinary hyperversity
  advanced corpse tumor
  extreme unction
  fermented offal discharge
  şarkılarını içeren necrophagist albümü.
  ... a kare kok uc bolu dort
 3. .
  muhammed suiçmez'in bu albümdeki şarkıları 18 yaşında yazdığını* öğrenince 'vay anasını' tepkisini vermiş olduğum albüm. epitaph kadar leziz olmasa bu albüm de hayvandır. ilk çıktığı zamanlar dünyada baya bir patırtı koparmış, malum bu kadar kompleks bir müziğin gitarlarını baslarını tek kişi yazmış, kaydetmiş, yetmedi üstüne bir de drum machine'de davulları yazmış.

  (bkz: one man army)
  (bkz: yetenek)
  ... arson
 4. .
  türkçe'de çürüme başlangıcı anlamına gelir. * çıktığı günden itibaren en ilham verici technical death metal albümlerinden biri olan, beynin sınırlarını zorlayan necrophagist albümü. hangi enstrümana odaklanacağınızı şaşırıyorsunuz. bu sene unirock'ta bu şarkıların bir kısmını kafamıza huni takıp izleyeceğiz. girişte bedava huni dağıtılacakmış.
  ... like fire
 5. .
  genelde canlı performanslarda içinden sadece extreme unction,fermented offal discharge,foul body autopsy çalınan teknik death metalin ilk ciddi çıkışlarını başlatmış öncü albüm.
  ... saklanan saman