bugün

birilerinin birşeyler yazmasını bekliyor olabilirler.
okuyan yazarlardır.
bir sonraki gün olan final sınavı için kara kara düşünen yazardır ama çalışması gerektiğini için bir şey yazmazda çalışmazda...
sıkılmıştır ve başkalarının yorumlarına bakarak zaman geçirmeye çalışmaktadır.
ilham gelmiyor olabilir. yada hevesleri yoktur.
mesaj kutusuyla bogusuyordur. 5 saat disari ciktiginda en az 15 gelen kutusu olan bir yazar dusunun. ve 7. mesaja cevap yazarken ilk cevap yazdiklarinin cevap verdigini.. o entry zor girilir arkadas.
genellikle "okumayı sever" "az konusanlar" tarzında tribe girerler, buranın asıl amacı yazmaktır, eğer yazmıyorlarsa katkı sağlamıyorlar demektir. durumu gizemli bi klas durum haline çevirmeye gerek yok.
kıvama gelmemişlerdir.

yazar kıvama gelse duramaz yazardı, şimdi gelir bana eksi verir gider. artık alıştım anam eksileyen yerlerin dert görmesin.

(bkz: aha eksilediler)
farklı türleri olabilir tabi. her önüne geleni yazmayıp az ve öz iş yapan bin düşünüp bir konuşan statüsünde de olabilir. Hiç bir şey düşünmeyip sadece başkalarının düşüncelerine sadık kalan biri de. belki söyleyeceği şeylerden çekiniyordur. çok geniş bir kitle yani...
troll başlıklardan doğru dürüst başlıkları bulamıyor olabilirdir.
sol frame içeriğinde cinsel içerikli başlıktan başka başlık göremeyen yazarlardır. nasıl bir kirliliktir bu, sanki tüm ergenler buraya doluşmuş.
doğru dürüst başlık yok. cinsel, siyasi, futbol başlıklarına yazmıyorum prensip olarak.
(bkz: ben) oylama yapıyor olabilir.
birçoğunun bot olduğunu düşünüyorum.
pc veya telefon başında yemek yiyor veya içki içiyor olma ihtimalleri yüksek yazarlardır.
Geceden beri burdayım, ne kimseye msj attım ne entry girdim
Eski tadı vermiyor artık gitmek için gün sayıyorum.
ya entry yazmak için ilham gelmiyordur. yada yazmayı değil yorumları okumayı seven yazardır
bu saate muhtemelen telefon/bilgisayar başında uyuya kalmış insanlardır veYa uyumak üzeredirler yazmaya üşenip boş boş okuyorlardır.
yazıcı değil okuyucu yazarlardır.
yazacak bir şey bulamamaklarından kaynaklanabilen durum.
okuyorlardır belki. 100 tane abaza belki o 228 kişilik listede ''kadın'' arıyordur mesaj atmaya.

228 kişide en az 100 abaza vardır çünkü.
ben yazarım isterseniz.

online olup bir şey...
bişe.

yine gece gece uyanmalara başladım. allah affetsin.