bugün

bu saatte sözlüğe üye olan diğer bir kaçık yazar adayı. seni de takipteyim.
eyvallah neden üye olduğumu yazıyı okuduğunda anlarsın derdimi anlatıp bir nebze olsun rahatlamak ve aynı dertten muzdarip arkadaşlara yardımcı olabilmek.
Kendi kulübü lehine yapılan hakem hatalarını görmeyip rakip kulüpleri eleştiren çelişkideki bir başka arkadaşımız... Hadi kendi Kulübünü de eleştirse " canımsın " derim ama o da yok. Yeri donuz listesi artık... inşallah bir gün objektif olup futbolu sever. O güne dek uzak olsun.
Komik bir entry giren yazarımıza, çirkin laflar, hakaretler savurmuştur.
Hiç yakıştıramadım oncuemir...
Arap götü yalayicisi bir yazar.
arap götü yalayıcısı olmakla haksız itham edilen kişidir,benimdir.
atatürkçü olmasını çekemeyenlerin iftiralarına maruz kalan yazar.
sussam gönül razı değil demiştir. beni benden alıp seni sana bırakmıştır. öncü emir demek, diğer emirlerin öncülü olan birinci kuvvedir.
(bkz: 140 lirası yok diye hastayı ölüme terk etmek/#33852269)

trolllük ile haysiyetsizlik arasında epeyce kalın bir çizgi vardır dostum.

troll dediğin zekasını kullanarak insanları anlık olarak sinirlendirmeye çalışır.

haysiyetsiz insan ise zekasını kullanmaktan aciz olduğu için ölümle, kutsallarla ya da insanların namusuyla dalga geçer, bunların üzerine gider.

3-5 tane eksi oy alacağım, millet nick altı girecek diye kendinizi rezil etmeyin.
Klevyeden hakaret saçan aktrol sen bak kardeş Hüseyin nihal atsiz bey'in fikirleri bana normalde çok uc ancak sen daha portakalda vitamin değilken o adam hayatini Türk milleti'ne adamış Bir Tarihciydi o adam Dünyanın en büyük tarihcilerinden biri dünyada edebi yönüyle taktir kazanmış bir insan birsey den anlamiyorsun gelip burda yazmiycan anlamadığin şeyler senin bunlar.
kesinlikle bir aktroll değildir. troll bile değildir.

canı sıkıldıkça sözlüğe giri girip tepki bekleyen insanların kutsallarıyla - kendince- alay etmeye çalışan zihinsel problemleri olduğunu düşündüğüm yazarımsıdır.

tahminimce kendine bir kimlik belirleyememiş, yeni doğmuş sıpa gibi kim nereye çekerse o tarafa giden bir insan.

liseli olma ihtimali yüksektir.

(not: nick altına entry girip prim vermek her ne kadar koysa da, değerli sözlük yazarlarımızı bu şahsı sikleyip böylelerinin sözlükte eğlenmelerini sağlamamaları için uyarmak istedim.)
Arap yalamayı hayat felsefesi haline getirmiş, biat kültürünü benimsemiş, kafa 1500 lü yıllarda kalmış bir adet oksijen israfı.
Kızlarla kafayı bozmuş, biraz kuku kıskanclığı var heralde.
orçodur kısaca.
her insan hata yapar. bağışlanma dileyen yazar. ben şaka yaptım inanın.
buna da üzülmedim.