(bkz: hiç katılmıyorum yani)
Entrylerden anlaşılan acı olay. Evet.
kesinlikle. evet.
mal olduğu gerçeği değil burası bi eğlence yeri, atom fiziğini incelemek için girmiyoruz mk. burası sadece eğlence yeridir, öteye gidemez. abartanlar varsa onlara lafım yokda tutup bunu sabah aksam on birinci nesil xx dir diye söylemeyin.
On birinci nesil olarak acıda olsa onayladığım gerçek. Evet.
hayırlı olsundur, 25 yıllık genellemeye tekme atıyoruz hemde kanıtla.

http://galeri8.uludagsozl...oldugu-gercegi_762193.png
Mal nedir abi diyip kendimi 11. Nesil yazarı imisş gibi göstercem ama kimseye hakaet etmeyin beyler...varsa BAYANLAR (bkz: selçuk üniversitesi hukuk fakültesi)
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Üzücü gerçektir. Evet.
(bkz: Al abi bi snickers ye) canım sıkılınca 11. nesile sallıyorum rahatlıyorum böyle saçmalık görmedim bi gidin ya.
Avrat hariç deseydin ya kank.s
bir bilir kişi olarak söylemek gerekirse, oldukça doğru bir tespit. 30 yıldır balık tutarım sizin gibi sazan daha görmedim. bundan sonra da görebileceğimi hiç sanmam. gerçi adam sazan avını troll ile yapıyor.
Laftan anlamayana mal denir. Evet.
yalandır üzgünüm.
Diyenin de on birinci nesil olmasi durumudur.
üzerime alınmıyorum.
daha çok okuyucuyum.
(bkz: çaylaklıkta master yapmak)
Üzücü gerçektir. Evet.
şaşırdık mı?tabii ki de hayır.
Hıııığ mal sensin kolay gelsin.

görsel
on birinci nesil yazarim. bunun mallikla ne alakasi oldugunu cozebilmis degilim biri bana neden mal oldugumu anlatsin sjhdjs
Güldüren gerçektir. Taklitçi olmaları ayrı ezikliktir. Evet.
lazımdır. özellikle de genelleme yapmamak. on birinci nesil, ne zamandır yaşı temsil ediyor? on birinci nesil dışında ağır hakaret, argo, sapkınlık içeren başlık/entry giren yok mu? seviyesizlik, on birinci nesillerin tekeline ne zaman girdi? suçun şahsilik ilkesi ne zaman türk ceza kanunundan çıkarıldı? sorularını akıllara getirendir.
Kardeşim burada çocukken dayak yemeyip topluma mal olmuş yazarlar var iken bu tutum niye .
ılık beyanı.
Sözlüğü şöyle bir okuyunca hak verilendir. Evet.