bugün

açık beyaz bir elbisenin altına, siyah bir sütyen giyilmesi durumunda olacak olay.
her bedenle uyumu olmasa da yakışanında gayet seksi ve zarif duran görüntü.
azgın beyinin omuzda gorunen sutyen askisi gördükten sonra ilk 10 saniyesi;

--spoiler--
ulan ulan şuna bak, sütyeninin askısı görünüyor. şimdi bu sütyen taktı di mi? ufff lan bunun göğüsleri var demek böyle yuvarlak yuvarlak.. ahh tahrik oluyorum, işte bu bebeğim..
bak bak bodysinden de sütyenin kopçaları belli oluyor, ohh ne biçim hatun lan bu!
ya sütyen askısı görünmeseydi? o zaman sütyen takmamış olacaktı, ohh ohh o zaman da uçları belli olacaktı. Uyy ben fena oluyorum.

ahh geliyorum.. geliyorumm.. geliyorum... Geldim.
--spoiler--

Sütyen giyersin tahrik olur, giymezsin daha fena tahrik olur.. Etek giyersin delirir, pantolon giyersin yine delirir.. yani adamın tahrik olacağı varsa her türlü tahrik olur!

tanım: tahrik olmaya kurulmuş bünyeyin ayarlarını bozan durumdur.
omuzda görünen akrebe göre tercih edilebilecek askıdır.

-kanka omzunda garip bişey var!!
+ula ula! akrep olmaya!
-bakem. yok be sutyen askısıymış.
+ohh. salla gitsin.
siyah olanları görünse de pek bir eksi değildir bayan için. tabi bu "ben umursamam, takmam" havası yaratmıyor değil.
erkeklerin hormonlarına sahip olmasını hatta olamıyorlarsa yemeklerine şap konulmasını gerektiren askı.
birde bu var; (bkz: şeffaf sütyen askısı görüp tahrik olmak)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
(bkz: kedi görse s*ki kalkan uuserlar) *
abazan takımı için ağır tahrik unsuru... bunlar heykel'e sütyen askısı görmek için giderler zaten genelde...
(bkz: ağır tahrik unsuru)
Askısız elbise giyilmesi sonucu ortaya çıkacak sütyen bileşeni. Genelde beyaz renkte ince bir şerit halinde tezahür eder, lastiklidir. Yürek hoplatıcıdır. Omuzunu teşhir etmekte kararlı hanımlar için şeffaf modelleri üretilmiştir. Acaba askısı gibi sütyen de şeffaf mıdır sorusu bir dönem oldukça beynimi meşgul etmiştir. Peki hala etmekte midir? hayır. Neden mi? Ben artık daha konsept konularla ilgileniyorum.
yazın gelişiyle bol bol karşılaşılacak olan durum.
görünmemezlikten gelinmesi için şeffafları üretilmiştir bu askıların.
kendini seksi sanan kızların/kadınların* dikkat çekme yöntemi.erkeğin hormonal dengesini alt üst edebilecek bir görüntüdür.dikkat etmek lazım böylelerine bugün sütyen askısı görünür, yarın tangası...
(bkz: tangası görünen kız modeli)
(bkz: mini etek tanga gobegi gosteren badi uclusu)
eğer dişi güzel bir omuza sahipse gayet seksi, fakat sivilceli bir omuza sahipse itici duran bir detaydır.