bugün

izmir merkezli ve mersin, istanbul, adana ve ankara'da şubeleri bulunan bir satış-pazarlama şirketidir. garip garip mallar satıp dünya kadar kar ettiklerini sanırlar, nasıl bu kadar büyüdükleri ise meçhuldür.

kökeni kanadaymış meger
ikariam'da kolonimin bulunduğu server'ın adı

(bkz: ikariam)
Evet , kaçtım kaçtım ve sonunda ben de corona oldum. Tabiki mesleğim gereği yüksek risk altındaydım ve artık corona olmaya yaklaştığımı hissediyordum. Muhtemelen omicron oldum. Sırasıyla yaşadıklarımı anlatacağım :

1. Gün , çok küçük öksürükler ( sanki boğaz tahriş olmuş gibi )
2. Gün , tüm eklemlerde ağrı , baş ağrısı ve 39 derece civarı bir ateş. ( bu gün test yaptırdım ve sonuç negatif )
3. Gün , şiddetli baş ağrısı , hafif burun akıntısı ve halsizlik.
4. Gün , öksürük , hapşırma , şiddetli boğaz ağrısı.( tekrar test yaptırdım ve sonuç pozitif )
5. Gün , şiddetli boğaz ağrısı şiddetini artırarak devam ediyor. Öksürük bitti gibi bir şey. Hafif bir göğüs ağrısı var.
6. Gün ( bugün ) sonunda boğaz ağrısı hafifledi. Öksürük de yok denecek kadar az. Burun akıntısı da yine aynı şekilde. Ateş ise hiç yok.. Fakat asıl ilginç olan şu , omicron değil delta varyantına sahipmişim.

Bu süreç bitene kadar her gün gelip burda editleme yapacağım.
yeter amk.
Herkesi öldüren bir hastalık yakalanan ölüyormuş.
belki birilerine lazım olur diye gün gün belirtilerini aşağıda belirttim.

geçen hafta perşembe günü beraber çalıştığım arkadaşım boğazında gariplik olduğunu söyledi. cuma ve cumartesi günü halsizlik öksürük burun tıkanıklığından şikayetçi idi.

Bendeki belirtiler:
Pazar günü: Geniz akıntısı
Pazartesi günü: Boğazda gıcıklanma, kısa kısa öksürükler, burun tıkanıklığı hafif baş ağrısı
pazartesi test yapıldı sonuç pozitif.
Salı günü: Orta şiddetli baş ağrısı, burun tıkanıklığı, kesik kesik öksürük
Çarşamba günü: Hafifleyen semptomlar.
Bugün: iyice hafifleyen semptomlar.