bugün

üzülerek yapılacak tanımdır..koca bir zaman dilimi varken, zaman yok diye yapılan eylemdir..
(bkz: üşenmek)
şu aralar sözlükte fazlaca gözlemlenen eylem.
anlamıyorum ben bunları lan. adam utanmaz koskoca başlığı görür. gider hiç bir entryyi okumadan en alta ya bir alakasız bakınız verir, ya da laf sokup ayar verdiğini sanar. ya da sadece aklına gelen çağrışımları döşer.

yıldızlı bakınız verir de onun içinde bir şey vardır sanarsın. bakarsın onun da içinden saçma sapan, basit mi basit bir swh çıkar!.
olm okuyorsanız adam gibi okuyun şu entryleri, oyunuzu da verin! siz boku bokuna entry giriyorsunuz ama, uzun uzadıya döşenen entrylere haksızlık yapamazsınız!

hepsini geçtim lan tamam bari oy vermiştir** o da değil. 16 entry var hepsi başlıktaki ana temaya katılıyor ama nedense toplam oy sayısı 4???

moderasyon açıklama bekliyorum...
yaz geldi. özgürüm. ama bu sefer de tembelliğim üzerimde.
biraz da normal. bütün okul senesi çalış, sonunda teşekkür al; yorulursun tabii.
onun için (bkz: tatili haketmek)
özet geç piç cümlesini ortaya çıkarmıştır.
okumayı becerememekten ileri gelen üşengeçliktir. okumaktan ne anlaşıldığına bağlıdır. öncesindeki okuma girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlandığına delalettir. beceriksizliğin üşenmek gibi opsiyon görünümlü bir fiil ile tercih meselesi haline dönüştürülmeye çalışılmasıdır.