95lidir.
i am legend cümlesini kurdum amq benim de efsane olduğumun kanıtıdır.
30 kişiyle counter oynanan yıllardır. dust, dust2, dust avp, aztec bölümleri seçilir.
ayrıca acayip nickler alınır.
bombacımülayim
williamwallace
gerenimo
judge
terminotör
karındeşenjack gibi

okulda bombacımülayim olarak bilinmeye sebep olan yıllar.
poliday kuralim aga mesafe uzayinca aranip duruyoruz dediğim yilar.
bir grup counter oynarken diğer grup bilardonun gözüne vurmuştur bu neslin.
Sık sık katılamasam da katıldığımda büyük zevk duyduğum etkinliktir.
gece yarın olması muhtemel düellolar için stratejilerle uykuya dalan nesildir.
Zamanında çok sopa yemiş nesil.
1.5 ve 1.6'nın anasını ağlatmış efsane nesildir
age of empires2 ye de ayni ilgiyi duyan nesildir.
çalışmayan mouse space (zıplama) tuşu çalışmayan küçük ekranda oynanan eylencenin dibi !!!
nesildaş olup içine dahil olmadığım gruptur.
19 mayıs, 23 nisan ve bilimum kutlamaların ya da anmaların ardından kafenin yollarına dökülüp sınırsız masa açtıran efsanevi nesildir.

zaman zaman çok gürültü yaptıkları, kavga ettikleri için** kafe sahibi ahmet abinin azarını yemiş hatta internet kafeden atılmış kişilerin mensubu olduğu nesildir.
günümüz neslidir. efsane nesilim diyosan kacıp ateri salonlarına gitmen street fighter captain commando oynaman lazım. gir bi internet cafeye masaların yarısına yakın counter acık.

edit: tabi eskiden daha cok masada neredeyse hepsinde kantir acıktı ama cok da geriye gitmeye gerek yok bikac sene oncesi bu.
efsane nesil bilmez, bizim okuldan kaçtığımız dönemde internet cafe yoktu amk.

ortada abileri dolaşan efsane nesildir.

amcaları bekliyoruz.
ben o nesilden değilim aga.

ne bileyim. hep arkadaşlarım giderdi oynamaya. çağırırlardı ama gitmezdim amk. gitmedim de çüküm mü düştü? hayır. her gün vuruyom kuru kuru kubara.
kuruyorum şifre 3131 asolt yada asvalt mı açıyım ? dialoglarını duyan nesiliz çok şükür. (bkz: cs_assault)
liselerde hala olan eylem.