bugün

Birine vuran kimseyi vurma fikri aklına düştüğü ana lanet etmeye getirmeden bırakmayacak kanun ve ceza... Medeni bir ülke değiliz ne söylesem boş medeniyet için net bir göstergedir trafik kavgaları.. Başka parametrelere bakmaya gerek bile kalmaz bir ülke için fikir edinmek gerekir ise.
bu adamın da başına gelmeyen iş kalmadı. gençken de karısı intihar etmişti, futbol hayatı bitmişti...
Kadıköy'de eşiyle birlikte trafik magandalarının saldırısına uğramış, fena halde darp edilmiştir. Saldırıda kolu yerinden çıkan Oktay Derelioğlu kaldırıldığı hastanede ameliyata alınmıştır.
Ne hale geldi güzelim ülkem. iki kişiyi de yakalamışlar, tutuksuz yargılamak üzere serbest bırakırlar şimdi.
Bugünkü Rize maçında hattirikt yapmıştır.

Beşiktaş forvetidir.
güzel golcu boş yorumcu.
San marino’ ya attığı estetik gol, rekor kırışı ve eto’o bitmiş sözü ile hatırlanan eski golcü.
yönettiği gaziantepspor takımı liginde averaj takımı olmuş eski futbolcu. öyle televizyonda yorum yapmaya benzemiyor bu işler.
futbolculuğuna dair tek hatırladığım, 7-1lik trabzonspor-adanaspor maçı olan futbolcu.

http://www.mackolik.com/M...418/Adanaspor-Trabzonspor
yorumculukta çok ukala ve itici gözüken kişi.
erman hoca daha sempatik.
bir de erman hocanın dediklerini tekrarlayıp duruyor.
sanırım ermanla zıtlaşmaya tırsıyor.
eto'o'nun türkiye'ye geleceğini önceden tahmin edebilen futbol kahini. takımı tutturamadı yalnız.*
yorum yapamayan, iki kelimeyi bir araya getiremeyen, zeka seviyesi oldukça düşük bir eski futbolcu. he bir de kendisini efsane sanıyor.
galatasaray düşmanıdır. objektif olamayan, futbolculuk döneminde ki kadar yorumculuk hayatında başarılı olamayan kişi.
etoo dalgasına çok uzun bi süre tvlerde görünmeyecek sanırım.

hani bi kıza deli gibi aşık olursun. salya sümük ağlaya ağlaya mektup yazarsın sonra o mektup bi şekilde mahallenin piçlerinin eline geçer yai bence ruh hali bu adamın.
Ulan adam,etoo bitmiş diye diye etooyu bitirdi Türkiye ye getirtti helal olsundur...
--spoiler--
''Ben bugün bir haber aldım bilmiyorum %99 doğru deniliyo ispanya'dan arkadaşımla konuştum Eto'o bitmiş.''
--spoiler--
eto'o yu bitiren adam.
rüyası gerçek olmuştur. eto ile bir foto cekilip bizimle paylaşması artık şarttır.
Eto bitmiş diyen adamdır.
Eto bitmiş sözleriyle tanınan ünlü eski futbolcu.
karizmatik adam, yaşlandıkça daha da genç kalmaya devam ediyor nasıl başarıyorsa.
ilk Karısı intihar ettiğinde kendini parçalarcasına ağladığı bir videoyu Youtube'da seyretmiştim. O zamandan beri her gördüğümde içim acır bu adama. O gün imkanı olsa memnunlukla ölürdü herhalde.
aşağıdaki golü ile futbol tarihine geçmiş futbolcumuz:

https://www.youtube.com/watch?v=P04W-Tz6XB4
mottosu eto bitmiş olan türk pasaportlu özel forvetlerimizden biriydi severiz kendilerini.
şikecinin kralı. kendi takımını yani ekmek kapısını para için satan ama şimdilerde utanmadan futbol yorumculuğu yapan gereksiz insan
fener'in maçına gelen fransız hakem yüzünden ''fransızlar bizi hiç sevmiyör. ama biz de onları sevmiyöz. bunda ne var ki? ama uluslararsı alanda onların sözü geçiyör.'' diye tuhaf tespitler yapmıştır.

not: hakem fener'e aleyhine ofsayt çalacağı yerde, lehine penaltı çaldı. daha ne diyebilirsin ki?