bugün

uzun saç ve küpenin çok yakıştığı zeki adam.
burnu karakterligillerden saçlı sakallı, mankenlere bakıp herkesin söylemedik istediklerini söyleyen kendini yer yer sansürleyen dürüst adam.sözlükleri fazla ciddiye alıyor söylemeden geçemiyeceğim.
Asıl halkın sözlüklerdeki genç kesim olduğunu, hedef kitlesini bu tarz insanların * oluşturduğunu bildiği için yaptığı sözlük propagandası, sırf gelip bu entryleri okuyor diye yalakalık yapanların türemesine sebep olan sözlük okuyucusu.
hafiften etkilendiği konuklarından pas ya da ışık aldığı zaman hiperaktif bir program çıkartan; alamadığı zaman yapay aktivatörlerle programını idare eden insan. yakın zamanda izdivaççı kadın ile sevgili olmasını beklemekteyim.
karizmatik ufaklık, pek severiz.
ukala insan. insanlara yukaridan bakarak egosunu tatmin eden bünye.

yalan mi lan?
ukala olmayan, şovmen olan insandır. insanlara yukardan bakmaz, sadece konsepti gereği uzun uzun vedalaşmak yerine aniden bağlantıyı keser. keser ki programı izleyen izleyiciler için daha verimli dakikalar geçsin, geçen dakikalar boşa geçmesin.

yoksa o da insanları sever, yemek yer, yılda yarım ton bok sıçar. bizden pek bir farkı yok yani.
her programdan sonra çaycısına kadar ''program nasıldı?'' diye soran biridir kendisi...
filmlerde daha sık oynaması gereken insan. yazık oluyor yazık.
hukuk ve gazetecilik eğitimi almıştır. ayrıca fotoğrafçılık eğitimi için fransa'ya gitmiş olan zeki olduğunu düşündüğüm, ukalalığın garip bir şekilde yakıştığı, televizyon çocuğu sıfatlı adam.
performans artışı olsa da, yine de izletemedi bana programı, cem özer nerdesin?

diyorum ki, (bkz: okan bırak artık beklediginiz lider geldi).

(bkz: disconun yeni krali benim)
bu adam teletabi kılığına girip pokemon taklidi yapsa yine izleriz
tv denilen şu illet makinede belkide zekasıyla iş bilirliğiyle bizi ekran karşına kitleyen ender insan
zeki mi haa tv'de arada bi parlatıyor zekayı ama tüm zekasını yansıtmadığı kanısındayım çünkü izleyici kaçabilir.
kompleksli bir insan olmasının yanında berrak tüzünataç gibi bir doğal afeti yaşamış insandır. ünlü olmak için basılan en kolay basamak olmasıda şahsi fikrim olsada benim gibi düşünen insanların var olduğu sanılmakta.
sesi bile karizmatik olan insan. * *
medyanın yalnız adamı.
snob bir insan ama yaklaşmasını bilen için bu hiçte rahatsız edici değildir. kimine göre itici gelmesini anlaşılamamasına bağlıyorum, son derece neyse o olan bir insan, sanırım sorun buradan kaynaklanıyor. hazırladığı programlar belli bir kalite üzerindedir ve çok başarılı bir fotoğrafçılığı vardır.
birçok kadın tarafından karizmatik ve zeki bulunan, bu nedenle erkekler tarafından pek sevilmeyen şovmendir.
gece kusu zamaninda yakaladigi basariyi talk show isinde bir daha yakalayamadigini dusundugum sovmen. ucta tavirlari bazen samimi gelmese de, bazen cok laf salatasi yapip hic birsey anlatamamasina ragmen yine de bende kredisini henuz tuketmemistir. belki de agir roman' daki harika performansi ile alakalidir. bilemedim simdi...
snob insan, değişik bir tonajı var, elegant biraz, bazen hard, bazen soft, entelektüel , cream de la cream yani o derece. o derece cool ki sakalını pencere camıyla traş ediyor. [ yalan lan adamda bir karış sakall var] hepimizin bir gün olmak istediği idol, babydol. üstüne giy, üstüne giydirsin.

kızlar hastası, erkekler düşmanı. testesteronlarım ağrıdı duyunca. daşşaklarımda kulaklarım var neden şaştın ki? okan uzaydan geldi desem emersin ama. [ yutasın yok da ondan ] erkek gibi yazıyorum değil mi? kalem fallik cisim de ondandır ! fallik dedim de aklıma okan geldi. ne seksi adam. daima üretken, 7/24 erektif.

son sözüm : herkese condom ! *
siyaset konuşmaya başladığı zaman, konudan sapan, cümleyi bağlayamayan birine dönüşmektedir.
kalender insan. küçük ama marifetli cinsinden derler ya aynen öyle. yani ne yapsa yakısıyor, ne söylese tesir değerliği yüksek oluyor. evet evet, sözlükleri takip ediyormus. her nerede yasıyor ve yasatılıyorsa burayı da okusun, pls, öptüm.
yüksel altuğ arafından, konuklardan daha fazla konuştuğu için eleştirilmiştir. yazının tamamı şu linktedir: http://www.sabah.com.tr/g...4186A97B512C3521A5B3.html
doğum gününlerinde yalnızca ayna hediye edilemesi gereken şahıs.
Utanmaz Adam dizisinin basrol oyuncusudur ve dizi bir iki bölüm sonunda gümlemistir...Aydin Dogan`in sol tasagidir...
(bkz: başarı)
(bkz: yetenek)
(bkz: kültür)
(bkz: karizma)

bu durumda, kıskanılması gayet doğaldır, bok atmak isteyen de çoktur tabii, saygı duyup alkışlamak gerekir bu insanı, her konuda kendini kanıtlamıştır, aksi idda edilemez.