bugün

Kına yakması önerilen kizdir.
Kendi tercihidir.
Silmeye üşenen kızdır.
Dumandan oje şarkısını armağan ediyorum. Elleri güzel olan kızlar lütfen sürsün. Görünüş olarak en dikkat ettiğim noktalardan birisi eldir galiba. Beni mutlu edin hadi bakim.
elleri narin ve güzelse oje sürsün sürmesin bakımlı olması daha önemli olan kızdır.
(bkz: gulyabani)
Kuaför olmama rağmen normalde beğenirler ama ben eli bakımli ojesiz olmasınk daha cok isterim.
Lan yorumlara bak Ahshjdjdnsjsb
Biri cinsiyetinden vurmuş
Biri de şöyle güzel böyle zarif demiş. Bu ceket giyen kızlar şöyle güzel böyle naif demekle aynı şey oje sürmüyor diye neden erkeksi yada çekici naif olsun aq.
Hiç kafa yok.
Oje sürmeyen kız kendine kızım demesin bi zahmet.

Edit: tırnaklarını yemekten oje sürmeye tırnak bulamayanlar eksilemiş. Hahaha :d
Türk kızının oje sürmemesi lazım. Kimi tırnağının etine bulaştırıyor, kimi cırtlak renklere boyuyor, kimi kırık tırnağı boyuyor.
Hoşlanmıyor olabilir.
Abdest alıyor olabilir.
Tırnak yapısı uygun değildir.
Alerjisi olabilir.
Standart kızdır. Sürmemesi herhangi bir erkeğin hoşuna gider diye düşünüyorum. Yani sürmemesi daha iyi. illa sürücem diyorsa siyah sürsün. ince parmaklı ise yakışır. Severiz yani.
sürer veya sürmez kendi tercihidir. narin bir yapısı var ise zaten kendine zarafetli olanı yakıştırır.
Bu kiz canim anam olur
11 12 yaslarinda heves etmisler teyzem ile beraber nereden buldularsa almislar bi oje sene 1978 o aralar.
Dedem bir görüyor bunlarin parmaklarini keser sapi ile eziyor.
Aseton alamamislar jilet ile kazimislar.
Ve bir daha oje sürmemisler.

Dedem tam manyakmis amk.
tercihine saygı duyulası...
oje 61 gün kandan çıkmaz, abdest kabul olmaz, namaz mekruhtur, zekat farzdır.
kendisine saygısı olmayan bir kancıktır.
dini yönden kendini geliştirmiş abdest alırken geçersiz olduğunu bilen kadındır. evet..
ayakları güzelse oje sürse de sürmese de farketmeyen kızdır.
Tırnakları güzel ve bakımlıysa çok güzel oluyor. Ama değilse. I-iih. Zaten oje sürsede olmaz.
Ev işi yapan kızdır açık ve net.

Elinde hep toz bezi bulaşık süngeri vardır.

Ha kıymeti bilinir mi? Hayır.
benim daha çok hoşuma giden kızdır. temizlik, bakımlılık ve şıklık, bütün bunları sadelik adı altında sergilenmesi daha hoş duruyor. ha yakışanı var mı var tabii ama o koyu koyu renkler çok eğreti duruyor sanki. hayır yani elleriniz zaten yapı olarak doğuştan narin, fazla süse gerek yok diye düşünüyorum.
net olarak oje sevmeyen kızdır kendileri. şahsım gibi. sevmiyorum tatlım sevmek zorunda mıyım gözümde pislik kapatmaktan başka bir şey değil kokusuna bile tahammülüm yok. doğal olun bacım böyle hayat daha güzel.
Tırnaklarinin cok temiz ve bakimli olmasi gereken kizdir kanimca.
Mümkünse klonlama yapın.

O beyaz tenin üstüne bir pempe ruj yeterli.

inanın tüm dünyayı fetih edebilir.

Oje nedir ya pis pasakli bişi.