bugün

baphomet'in portresini asmaktan daha kötüdür. zira rte daha şeytan.
küresel baronların dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkeleri sömürmek için seçtikleri tipler vardır. tayyip türkiye için seçilmiştir. bunlar halkın büyük kesimini oluşturan düşünme yeteneği zayıf böyle adamları sempatik gören ve bağlanıp ülkesinin satılmasına destek verirler. posterlerini t-shirt yapıp giyerler en büyük falan diye dolaşırlar. bi' zaman gelir piyonun arkasındaki güç kendisini gösterir ve hepsini posterleriyle beraber siker gider.
Yakında okullara da asılır görürsünüz.
(bkz: hayata dair kabullenmesi zor gerçekler)
görsel
bu zihniyettekileri tümden,o resim ve duvarla birlikte,yanlarına 5 şey bile vermeden ıssız bir adaya atıp bırakıp dönmek isteği uyandıran fiilimsi.
(bkz: hani benim recebim recebim)
arkanı daha dikkatli kolamak zorunda kalınacak durumdur.
le manyak tan alınmış karikatür ise portre olarak asılabilir.
önerim;
http://www.kenthaber.com/...r/2006/07/06/00042183.jpg
orijinal fotosu hiç fotojenik olmadığından rahatsız edici olacak ve işverene de işçiye de kaybettirecektir. (bkz: mesai harcamak)
önümüzdeki dönemlerde olacak olandır. bütün resmi dairelere asılacaktır.*
(bkz: cinsel tatmin yolları)
okul müdürü falansan müfettişlerin teftişe çıkmasına gerek kalmaz.
http://www.google.com.tr/...&biw=1280&bih=575
yok yok gerçekten merak ediyorum.Beni aydınlatıcak kimse yok mu? Ulu Önder ne demek bilmiyorlar ya da biz bugüne kadar hep yanlış öğrenmişiz.Demekki hahaha hihihi diye uyuturken insanları,ya da ağlarken yalandan,bi yandanda ülkeyi satmak , savaş arifesinde değilmişiz gibi davranmakmış anlıyorum şimdi şimdi..
(bkz: orayı yıkarlar)
(bkz: office 2011 expert period)
ileri demokrasinin geri önderi olduğundan bazen iyi bazen kötü sonuçlar doğurabilir. ama şu an sermaye onun yandaşlarının elinde olduğundan işe yarayabilir.

edit: imla
tercihtir birşey diyemem ama tahminen işletmenin bereketi kaçar.
ayrıca
"koşarak en yakındaki yağlı boya çalışması yapabilen ünlü bir ressama resmini yaptırdım" lise düzeyi imla bilgisinden yoksun devrilmemiş, şarampole yuvarlanmış söz öbeği.
(bkz: ortaokul düzeyi imla bilgisiyle yazar olmak)
sıkı çalıştığınız dönemlerde rahatsız edilmemek için yapılabilecek eylem.
kim gelir la onun resmi odadayken?
ohh mis. çalış istediğin gibi.
merhabalar uludaşlarım; dün şirkette başarımdan dolayı bana büyük bir oda verdiler, odaya ilk yerleştiğimde içimde bir huzursuzluk bir yalnızlık hissi vardı derken arkamdaki duvarda ulu önder recep tayyip erdoğan ın resminin olmadığını farkettim ve koşarak en yakındaki yağlı boya çalışması yapabilen ünlü bir ressama resmini yaptırdım. görseniz çok güzel oldu kocaman neredeyse tüm duvarı kapladı, ulu önderime baktıkça dahada azimleniyor dahada fazla çalışıyor resmen ışıldıyorum.

iyi ki varsın ulu önder recep tayyip erdoğan!!!