bugün

merhabalar uludaşlarım; dün şirkette başarımdan dolayı bana büyük bir oda verdiler, odaya ilk yerleştiğimde içimde bir huzursuzluk bir yalnızlık hissi vardı derken arkamdaki duvarda ulu önder recep tayyip erdoğan ın resminin olmadığını farkettim ve koşarak en yakındaki yağlı boya çalışması yapabilen ünlü bir ressama resmini yaptırdım. görseniz çok güzel oldu kocaman neredeyse tüm duvarı kapladı, ulu önderime baktıkça dahada azimleniyor dahada fazla çalışıyor resmen ışıldıyorum.

iyi ki varsın ulu önder recep tayyip erdoğan!!!
sıkı çalıştığınız dönemlerde rahatsız edilmemek için yapılabilecek eylem.
kim gelir la onun resmi odadayken?
ohh mis. çalış istediğin gibi.
tercihtir birşey diyemem ama tahminen işletmenin bereketi kaçar.
ayrıca
"koşarak en yakındaki yağlı boya çalışması yapabilen ünlü bir ressama resmini yaptırdım" lise düzeyi imla bilgisinden yoksun devrilmemiş, şarampole yuvarlanmış söz öbeği.
(bkz: ortaokul düzeyi imla bilgisiyle yazar olmak)
ileri demokrasinin geri önderi olduğundan bazen iyi bazen kötü sonuçlar doğurabilir. ama şu an sermaye onun yandaşlarının elinde olduğundan işe yarayabilir.

edit: imla
(bkz: office 2011 expert period)
(bkz: orayı yıkarlar)
yok yok gerçekten merak ediyorum.Beni aydınlatıcak kimse yok mu? Ulu Önder ne demek bilmiyorlar ya da biz bugüne kadar hep yanlış öğrenmişiz.Demekki hahaha hihihi diye uyuturken insanları,ya da ağlarken yalandan,bi yandanda ülkeyi satmak , savaş arifesinde değilmişiz gibi davranmakmış anlıyorum şimdi şimdi..
http://www.google.com.tr/...&biw=1280&bih=575
okul müdürü falansan müfettişlerin teftişe çıkmasına gerek kalmaz.
(bkz: cinsel tatmin yolları)
önümüzdeki dönemlerde olacak olandır. bütün resmi dairelere asılacaktır.*
le manyak tan alınmış karikatür ise portre olarak asılabilir.
önerim;
http://www.kenthaber.com/...r/2006/07/06/00042183.jpg
orijinal fotosu hiç fotojenik olmadığından rahatsız edici olacak ve işverene de işçiye de kaybettirecektir. (bkz: mesai harcamak)
arkanı daha dikkatli kolamak zorunda kalınacak durumdur.
(bkz: hani benim recebim recebim)
bu zihniyettekileri tümden,o resim ve duvarla birlikte,yanlarına 5 şey bile vermeden ıssız bir adaya atıp bırakıp dönmek isteği uyandıran fiilimsi.
görsel
(bkz: hayata dair kabullenmesi zor gerçekler)
Yakında okullara da asılır görürsünüz.
küresel baronların dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkeleri sömürmek için seçtikleri tipler vardır. tayyip türkiye için seçilmiştir. bunlar halkın büyük kesimini oluşturan düşünme yeteneği zayıf böyle adamları sempatik gören ve bağlanıp ülkesinin satılmasına destek verirler. posterlerini t-shirt yapıp giyerler en büyük falan diye dolaşırlar. bi' zaman gelir piyonun arkasındaki güç kendisini gösterir ve hepsini posterleriyle beraber siker gider.
baphomet'in portresini asmaktan daha kötüdür. zira rte daha şeytan.