bugün

silik olduğu iyi olmuş. adamın entrylerinde göze soktuğu 5 şey vardı; vücudundaki dövme, içtiği bira, siktiği kız, üniversite okuması, bide arabasının olması... başka da bir bok yoktu.
yazıları özlenmiş yazardır.

notumsu : insan kendisini özler mi hiç la.
6. nesil silik bir eski yazardır.
pek bir şeye yaramayan, abazan eğilimli başlıkların üstadı.

(bkz: eksiler benden yoldaş gayrısına içerleme)
tatlı bir münakaşa ile tanışma fırsatı bulduğum yazardır..
Öfleyip püfleyen hiç bişeyden hoşnut olmayan ergeni tanımlayan sözdür. Bir de güzel nickli nesildaş yazardır.
29 ağustos 2011 tarihinde saat 03.15 te alkollü araç kullanmaktan 2. defa ehliyetime el konulmuş bulunmakta olan yazardır. evet gerçekten şuan çok kötüyüm. bu 2 yıl nasıl geçicek hiçbir bilgim yok. araba benim hayatımdı resmen araba elim ayağım olmuştu. ve şimdi geliyorlar sadece alkollü araba kullandık diye adamlar 2 yıl ehliyetimi alıyorlar ve 2 yılın sonunda 1 buçuk aylık bir psikolosik eğitimden sonra ancak geri alabileceğimi söylüyorlar. lan genciz işte anlayın lan biraz.
gitme kararı almış bir yazardır ama tam olarak emin olmamaktadır. ulen sizi nasıl bırakacağım ben. arada kıllattığımız insanlar var 1 - 2 haftalığına erteliyelim en iyisi şu gidiş kararını.
tanimam ama bence gitme diyecegim yazardir.
gitmiş yazardır. ben de sol frame'de nickini görünce öğrendim. essah mı lağn?
gidişine üzülmediğim yazardır. tanımıyordum zira.
memleketi izmir e geleli nerdeyse 58 saat kadar olmasına rağmen ancak eve girebilmiş ve uzun bir aradan sonra izmir ve arkadaşları ile özlemini gidermiş yazardır. ulen izmir ne güzelsin sen ya. sabahlara kadar eğlence devam ediyor.
son iki, üç gündür fena halde başlık açan yazardır. 2 yılı aşkındır sözlükte olmasına rağmen toplasan 2 gün kü başlıkları kadar başlık açmamıştır bu zamana kadar. bir ilham geldi durduramıyorum.
işi gücü bırakıp türbanlı kızları analiz etmekle vakit geçiren yazar.
(#12770413)
aramızdaki yanlış anlaşılmadan dolayı sözlük önünde özür dilediğimdir.
formatın biyerine koymak vardır tamam koymuşsun niye kaçıyosun sorusu akla gelir.
(bkz: 3010 entry girip 160 karmada olan yazar) bu başlığı açıp, aldığı eksilere dayanamayarak entry silip kaçan yazardır.
özel özel yazılmaz burada.
çok hoş sohbet, sevdim kendilerini.

edit:100. entry benden.
yanakları deli gibi sıkılıp sağa sola hızlıca sallanası yazar.
benden daha iyi durumdasın genc.
akıllı uslu, iyi niyetli yazar.
bıcır bıcır sevimli bir insan.
bir gerçek e.... . neyse sustum. öptm kip.
atarlı, sohbeti tatlı şakirt. şaka tabi o kim şarkit olmak kim ya. konuksever adam yahu.
(bkz: yazar burada ne demek istemiş)
entryleri okunası, sohbeti tatlı bir yazardır. sıcakkanlı olmasını, izmirli olmasına bağladığım yazardır ayrıca.*
şu sıralar kafasına yalnızlığı takmış yazardır. etrafıma bakıyorum evet çok arkadaşım var ama nedense hepsi bir samimiyetsiz, bir değişik geliyor bana. anlamıyorum sorun bende mi bilmiyorum ama galiba sorun onlarda. galiba esas dostlarımdan, gerçekten değer verdiklerimden uzak olmamdan kaynaklanıyor bu.