bugün

- şeyy ben ben ben seni seviyorum müjgan! ohh be söyledim.
+ sağol süleyman, allah razı olsun, pek makbule geçti.
ahşap kadınlar olarak da adlandırılabilecek güruh.
(bkz: plastik kadınlar)
(bkz: aluminyum kadınlar)
(bkz: çelik kadınlar)
(bkz: pirinç kadınlar)
(bkz: bülent ersoy)
bunlar ne kadar zorluk çıkarırsam o kadar değerli olurum mantığıyla yetişmiş çirkef mahalle karılarıdır.
ilgi duyduğunuzu 2. dakikada anlasa da tanışmak için bile 8 ay süründürür.
tanışsanız bile beni çözemesin diye kasten konuşmaz, muhabbet tamamen erkeğin sırtından yürür sıkıntıdan patlarsınız..
lütfedip çıksa da kocakarı kaprisleri hiç bitmez, artık baymıştır,

içinizden "seni bana kiloyla mı verdiler lan, seninle mi uğraşıcam" der ilk fırsatta kıçına tekmeyi basarsınız..
bol bol örneği bulunan, odun kokusuyla rehabilite edebilen kadınlardır.
(bkz: ellen) * * *
ne kıskanıcam ben kızım o kıskansın
ne sahiplenicem ben kızım sahiplensin
ne aricam ben kızım o arasın
ne ilgi göstercem ben kızım o ilgi göstersin diyerek, kasıtlı olarak erkeğe kendini özel hissettirmeyen odunlardır. erkeğin ilişkiyi sorgulaması sonucunda maaşına zam işine son verilir bu arkadaşların.
pinokyo zamanında şişme kadın olmadığı için aynı amaçla kullanılan kadın figürleridir. *
otobüste adamları taciz etmeyen kadınlardır.

Yazar notu: eksilemeyin lan, ironi var orada.
kadının odunu yoktur belki sunta olanı vardır, çabuk kırılır bazen tek söz bile yeterlidir kırmaya.
elzem tanım: sobada yakılacak olan kadınlardır.
odunluğunun sebebini bulmak için deneysel çalışmanız gereken kadınlardır.

yoklarsınız, aşkım bitanem sevgilim prensesim küçüğüm tatlım balım seni seviyorum aşkından ölüyorum yollar gidişime kızlar duruşuma alem bana ben sana hastayım diye, hiç birini duyamazsınız bu lafların. çiçeklere hediyelere boğarsınız yine bana mısın demez. aşk mektupları yazarsınız, yine birşey yok. sonra bu aşk fazla sana deyip terk edersiniz, kulunuz olur. derken yine eski haline döner, baştan başlarsınız kontrollü deneyinize.
özellikle duygusal erkeklerle beraber olduklarında er kişinin ömrünü çürütürler. tabii sabır dediğimiz şeyin de bir sınır olduğundan ve kimse vazgeçilemez olmadığından dolayı önleri açıktır, kısa zamanda yol verilir bu hatunlara. beterin beteri de vardır tabi, odun olduğunun farkında olmak bir yana, karşısındakini yontmaya çalışanlar. bunların ömrü daha kısadır.
kalas gibi kadındır. özellikle kalas gibi bacakları olan at gibi kadınlardır. çok büyükte olmasın orta olsun efendim. doyuracağım diye ölmeyelim.
cinsellik diye bi kavram yoktur bunlar için. zevk almak nedir bilmezler. vücutlarını erkeği ellerinde tutmak için bi araç olarak kullanırlar.

kendilerini külçe gibi yatağa bırakırlar. bi ölü ile seviştiğinizi zannedebilirsiniz. ulan, "daha hızlı, daha hızlı" demenizi kimse beklemez zaten de, en azından bi nefes alın lan! yaşam belirtisi gösterin.
duygusal bi seni özledime karşılık olarak ya ne olacağıdı diyebilirler.

duyguları yoktur. ilgili olarak;

(bkz: ayı kadın)
tüm kadınlar çiçekse eğer ileride tüm kadınlar odun olacaktır.
Hiç üzülmeyen kadındır. kimseyi kafasına da takmaz.
o benim odun aşkım denilen kadındır.
budur.
http://3.bp.blogspot.com/...elek+suba%C5%9F%C4%B1.jpg
görsel

:(
entler'in dişileri olabilir.
romantizmden ve sevilmekten anlamayan kütüklerdir.
en güzeli. saçma sapan şeylere kafa sikmez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar