bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yök'ün sistemini eleştirmek için öss sınavına girip bütün soruları yanlış cevaplandıracak kişidir. hatta bunun için çalışmakta ve soruların doğru cevabını bulmaktadır ki diğerlerini işaretlemek için şarttır.
  bu sene odtü inş. müh. den mezun olacaktır. bölümünü kazandığı sene öss den bütün sorulardan sadece 5 yanlış yapmıştır. zekidir. karikatür dergilerine bile çıkmaktadır.
  ... darwen
 2. 2.
  (bkz: öss de eksi 45 net yapmak) için uğraşacak odtu lu öğrenci.
  ... worldlike
 3. 3.
  bu protestoyu odtüyü kazanmadan önce yapsaydıya madem o kadar duyarlı. bekara karı boşaması kolay tabi okulun kralını kazanmış bitirmiş ununu ipe sermiş sıra gelmiş duyarlılığa
  1 -2 ... juansebastianveron
 4. 4.
  Oldukça zor bir işe kalkışmıştır. Zira edebiyat soruları tamamen ezberdir. Edebiyat bilmeyen bir kişinin sallasa bile doğru tutturma olasılığı vardır.
  ... eurasia
 5. 5.
  1 saatlik ömrü kalan bir adamın intihar etmesine benzer durumu gerçekleştirecek arkadaşımızdır...madem o kadar protesto amacı güdüyordun liseyi bitirdiğin yıl yapsaydın dedirtir...***

  (bkz: bırakın kardeşim şunu kendi reklamını yapıyor)
  1 -1 ... tttddd
 6. 6.
  kendisinin tuzu kurudur tabi.insanın odtüyü kazanıp bitirdikten sonra protesto etmesinin anlamı nedir?yök tarafından büyük bir ihtimalle ciddiye alınmıyacak bir protestonun kahramanı olucak.peki ondan sonra napıcak bu arkadaş?cv'sine yazıcak belki de protestosunu.kanımca tamamen kendine çalışan bir insandır.
  -1 ... kendime cok guveniyorum