obsesif kompulsif teşhisi koyulmuş uludağ sözlük yazarlarıdır.

yaklaşık 3 yıl önce artık yeter dediğim zamanı hatırlıyorum. kendimi psikolog koltuğunda bulmuştum. hastalığın dünya üzerinde sadece bende olduğunu düşünüp, doktora siz ne çektiğimi bilemezsiniz gibisinden laflar söylüyordum. doktor bana bunun yaygın bir hastalık olduğunu söylediği andan itibaren hastalığı yenme gayretim başladı. doktor temizlikten yana bir sıkıntım olup olmadığını sordu. benim böyle sıkıntılarım yoktu. fakat ellerini yıkamaktan elleri yara olmuş insanları görünce kendimi biraz daha şanslı hissettim. benim ki daha çok kendi zihnimde oluşturduğum takıntılardı.

bugün çok şükür sadece ilaç tadavisiyle bu hastalıktan kurtuldum. ilaçlarla sürekli uyuyorsunuz, ama bir süre sonra size takıntı yaratacak şeylerin üzerinizde bir baskı oluşturmadığını gördüğünüz de hayatın yeniden tadına varıyorsunuz.
işte o benim.
aynı zamanda obsesif kompulsif olduğu teşhisini kendi kendine koyan yazarlardır.
doktor teşhisi bende % 1000 var.
doktor teşhisi bende % 1000 var.
Ben de başlangıç ilaç kullanıyorum.
3 senedir var olan hastalık sınavlardan dolayı ilaç filan kullanmıyorum. kafayı kırmayız inş.
2 senedir çektiğim illet.

6 ilaç kullandım. Elimi yıkamakta derisi yüzüldü.
bokyiyenin evladı ansızın başlıyor, anlamadan bi anda içinizi derin bir korku kaplıyor, zamanla atlatmaya çalışıyor insan zor durum valla. seratonin eksikliği deniliyor.
ben de onlardan biriyim sağlıklı düşünmek istiyorum artık ama ilaç neyse kurtuluruz inşallah.
Vaktinde ilaç kullanmış ancak bu illete sebep olan gerzek beyin ve ruh hali yüzünden çıkan ülser sebebiyle bırakmak zorunda kalmış, yıllardır bu lanetten muzdarip biri olarak dahil olduğum gruptur.
sanırım bende de var. odaya girer girmez aglamaya başladıgım için ilaç yazdıgını düşünüyorum
kuluçka dönemi obsesif.
(bkz: çok gelirlinin hastalıkları)