bugün

Adam diyeceğim hakaret olur adamlara.
Ne içirdilerse kafayı yeni gelmiş.
(bkz: ay hoşt lan).
gerizekalılık parayla değil işte. adam diyor ki sen kur'an öğrenmesini yasakladın insanların. aranızda küçükken camide kur'an kursuna gitmeyen var mı? hangimizin ana babası asıldı bunun için? adam diyor ki bu çocukları asıl yakan yetkilleri eleştirendir. denetimin olmadığı yerde eleştirilmesi gerekn kanarya sevenler derneği midir peki?maalesef gerizekalılık parayla değil işte. keşke zekanın zekatı olsa da bu gibilere hiç olmassa senede 2 kere dağıtsak.

edit: dikkat ettiyseniz yorumlara kapalı video. başlarına geleceği biliyorlar tabi. bu kdarını hitap ettikleri kendi beyinsiz kitleleri bile yemez çünkü.
kafayı yemişler lan. pervasıca, gözlerimizin içine baka baka yalan söylüyorlar.
adam diyor ki " kuran kurslarını yasakladılar, ben köşe bucak kaça kaça kuran öğrendim " diyor.
bu dalaylamadan nereden baksan 10 yaş büyüğüm.
o yasak dediği kuran kurslarına çocukluğumda yazın ben de gittim. kimseden de kaçmadık, rahat rahat gittik. caminin kenarındaki odada eli uzun sopalı bir imam kafamıza vura vura sübhaneke'ye öğretmeye çalıştı bize. buradan o imama da sevgiler. verdiğin bilimsel din eğitimi sayesinde tam bir din-i pütür insan oldum. evet.
Hayatımda hiç kuran kursunun Kapısından bile geçmedim , bu yaşıma geldim hala gerek görmüyorum . Sivas'ta insanları yobazlığınız , Adana'da çocukları cahilliğiniz yaktı .
Din için kendi çocuklarını yakan , tecavüz eden bir avuç piç çıkmış konuşuyor hala !
kendi kendine algı yaratmaya çalışan hayvanın biri. adama sorarlar birader bu yurt kimlere ait ? Neden yönetmeliğe aykırı ? bu yurdun denetlemesini kim yaptı ? ve bu denetlemelerden nasıl geçtiler ? işleri güçleri algı. itibar etmeyiniz.
Bunlar iyice bokunu çıkardı.
Bu ifade özgürlüğü değil. Bu basın özgürlüğü değil. Bu düpe düz iftira. iyice şirazesi kaydı bunların.
Allah belalarını versin.
O çocukları hepimiz yaktık hepimizin ihmal denen yavşaklığı var evet.ihmal denen iğrenç kelime kurallara uymama geleneğimiz yav bir şey olmaz gibi saçma düşüncelerimiz hep bizim sonumuz oldu.Arkadaşlar hepimizin suçu var.O kapıyı kitleyen adam eminiz ki art niyetle kitlemedi klasik hırsız girmesin düşüncesi e yangın çıkarsa yav bir şey olmaz e kural ama...Sonuç ihmal ssonuç kural çiğnendi sonuç yine beceriksizlikle sonuçlanan bizlerin fikirleri.
Kurallar uygulanmak için var uygulayalım o kapıyı bırakalım kitlemeyelim.Hepimiz ihmal yapıyoruz aynaya geçelim gözlerimizin içine bakarak yapmıyorum diyebilirsek eyvallah ama hepimiz yapıyoruz.Kırmızı ışıktada geçiyoruz,hız da yapıyoruz o lanet olası kapıları kitliyoruz,evlerin kontrollarerini yaptırmıyoruz,maden ocaklarına sığınak yapmıyoruz vs vs.Suç onda bunda diye aramaya gerek yok hepimiz suçluyuz.
Allah hepimizi affetsin
Mesele bu adamın çıkıp bunları söyleyebilmesi değil herkes fikrini açıkça ifade edebilmeli, mesele bunları söyleyecek zihniyete sahip olması. Onca çocuk yanacak ve biri çıkıp bunun üzerinden gaza gelmiş bir şekilde iktidarı savunacak, suçu yine muhalefete atacak. Üzüntünün bile sahtesi mide bulandırıcı.
Fox tv değil mi lan, herifler direk kopyalamış aq kameranın genelde durduğu açı bile aynı, insan bu kadar asalak olabilir mi lan?
Konu için de hasiktir diyoruz, bunlar her işi birilerine yıkıyolarsa o kişiler bunlara fena koyduğu içindir.
yuhhhhhhh artık !!!!!

" gerçek bölücüler kim ?! " , " gerçek bölücüleri kimler destekliyor ?! " " bu yalanlar, bu sahtekarlar nerelerden pompalanıyor ? " sorunsalları.

vatandaş uyanık ol ! titre ve kendine gel !
hayretler içerisinde bakakaldığın akıl yakan lakırtı.
hainlik,insafsızlık,arsızlık,vicdansızlık bu işte.

bir olay nasıl çarpıtılıp kendine yontulurun çıkarcı örneği.
ederi kadar konuşan kifayetsiz.
o çocuklar tarikat yurdunda yanmasalardı, dincilerin tecavüzüne, seks fantezilerine alet olacaklardı.

o çocuklar din yüzünden yandı.
Yazıklar olsun be. 4 dakika izleyemedim.
Bu adam kaç yaşında da devletin yasakladığı kuran kursuna kaçak gitmiş?
Kim camiye gitmek istemiş de gidememiş bu memlekette?

Yok ben yaşadıklarımızı anlamakta zorlanıyorum artık. Aklım almıyor. Sanki bir kabusun içindeyim evde yalnızım ve gelip uyandıracak kimse yok. Bir labirentin içinde kaybolmuşum çıkışı bulamıyorum.

Işığı göremiyorum.
özet geçeyim hiç boşuna izlemeyin. kendisi diyor ki biz gene sıçtık bu konuda fakat zaten yüzsüz ve gamsız olduğumuz için rahatça suçu gene laiklik üstünden başkalarına atarız halk da bunu diğer olaylar da nasıl yiyorsa bunu da yer diyor.

(bkz: arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi)
Acınin üzerinden siyaset yapan herkesten igreniyorum. Kusura bakmayın ama akp yanlısı da yapıyor, akp den nefret edeni de yapıyor. Yapmayın allah aşkına! Bu olayın sorumlusu kimse cezasını bulsun istiyorum.
Yangın merdivenini kitleyen mi, yangın merdiveni kapı kolunu çıkaran veya takmayan mi, itfaiye merdivenini kısa tutan mi.. bir itfaiyeci bile vefat etti. Masum çocuklar diri diri yandı. Siz hala siyaset peşinde kosuyorsunuz.
Gerçekten uzulmediniz, suçlamaya fırsat çıktı diye sevindiniz bile.
Lan köpek önce ağzından akan salyaları bi sil sonra insan taklidi yaparak konuşmaya çalış.

Halen her yediğiniz, yedirdiğiniz ve sebep olduğunuz bokta çıkıp utanmadan Cumhuriyet yada Atatürk'e laf sokmaya çalışmanız o minicik beyninizin temel hareketler dışında hiçbir boka yaramadığını göstermekte.

36 yaşındayım ve bugüne kadar ben kuran okumak istiyorum diyipte devlet eli ile bunun engellendiğini ben görmedim. Halen cumhuriyet yada laikliğin din düşmanlığı olmadığını anlamayan o boktan beyninize anlatmaya çalışmak bizim için ek bir zaman kaybı olacaktır.

Kısaca sonuca ulaşmak adına özet geçmek istiyorum. Varsayalım ki cumhuriyet bunlara engel oldu ve yine farzedelim ki bu zihniyet her halta engel oldu e o zaman sormazlar mı senin gibi müptezele " 14 yıldır iktidarda olan ve her dakikasında kıçını yaşadığınız iktidar neden buna dur demedi? " ve sen neden buna dur demeyen iktidarı yalamak yerine gidip bunları değiştirmesi için girişimlerde bulunmadın? Bu yurtları denetleyen kim?

O pis ağzınıza Atatürk ve Cumhuriyeti alıp kirletmeyin. Zira bu milletin büyük bir kısmı halen saygı duyulması gerektiğini biliyor.
bu zalimle başlayan beyin bulandırma operasyonu yayınının devamı geliyor;

hazır olun,

''yanarak ölmek bir şehadettir.''

kaynağı teknik sorundan aktaramıyorum.

kibrit çöpü adlı bir site.
(bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)
http://www.youtube.com/watch?v=rJ_XG9hYSdc
yuh!

iyice kafayı yedi bunlar. her mahallede cami, adım başı imamhatip olan ülkede kuran kurslarını merdiven altı yaptınız diye kemalistleri suçlamak nedir allahaşkına biri anlatsın. sorumluluk almamak, suç bastırmak alışkanlık oldu bunlarda. bugünü konuşamıyorsunuz adamlarla.
yerden göğe haklı olan sunucu.

seküler beyin travmanız o kadar şiddetli ki ne bok yediğinizi bilmiyorsunuz.

beyinsiz dallamalar.
ne diyo lan bu değişik.. kafayı yemiş herhalde.. neyse sinirlerimi geremem bu gereksiz kişi için.. sakinim sinirlenmeyeceğim.
o çocukların ölümünden sonra bunu karşımda dese döverim lan ben bunu.
içiyor musunuz yayına çıkmadan önce ne bir bilsem.