1. 1.
  şu anki donanma, geleceğin ise muhtemel deniz kuvvetleri komutanı. haliyle oramiral rütbesinde.

  orduevindeyken gülümseyerek selam verip "afiyet olsun" dediğinde tırsmıştım.*

  28 ocak 2013 tarihli edit: muhtemel kuvvet komutanı dedik, adam dayanamadı olana bitene, bastı istifayı.
  3 ... hadiii
 2. 2.
  Deniz Kuvvetleri Komutanı olması beklenirken arkadaşlarına yapılan haksız uygulamalara kızdığı için istifa etmiş oramiraldir.
  1 -1 ... maximumdrink
 3. 3.
  Balyoz ve izmir'deki casusluk davalarını gerekçe gösterip, Donanma Komutanlığı'ndan istifa eden ve 'Balyoz tutukluları savaş esiridir 'diyen Oramiral .
  1 ... albatroshaski
 4. 4.
  Askerliği mi 2012 yilinda gölcük donanma komutanliğinda yaptigimda tam bir sene her gün 4 saat saygi nöbeti tuttuğum paşadir. Her sabah makamina gelirken gunaydin çocuğum akşam vikarken iyi nöbetler asker demeden geçmeyen . er olsun astsubay olsun verilen hiçbir selami geri çevirmeyen altında calisan persenolin çok acayip şekilde çekindiği gönüllerin paşasidir. 6 ay sonra kuvvet komutanı garanti olduğu halde arkadaşlarinin yüzüne bakabilmek için istafa etmiştir.
  4 ... zazanali
 5. 5.
  bir ara şu şekilde mhp'ye lafı sokan eski donanma komutanlarından.
  "tsk'ne en çok sahip çıkması gereken mhp, diğer muhalefet partileri gibi tsk'ne hiç sahip çıkmamıştır. türk milleti bunu unutmayacaktır"
  2 ... ekonovich
 6. 6.
  twitter'da dikkat çekici paylaşımlar yapan eski donanma komutanı. tsk'nın şu anki devletin dönüşümüne destek verdiğini söylemiştir ki sözlerinde de pek haksız sayılmaz. eğer durum tümüyle böyleyse tsk maalesef atatürk devrimlerini de koruyan bir ordu olmaktan çıkmıştır:

  "iyisi ile, kötüsü ile Tarih bizim. Mehter Marşlarını da çok severim, çok duygulanırım. Ancak; Bordo Berelileri ziyaretinde

  Komutanların RTE'yi Mehter marşı ile karşılamaları Türkiye'nin dönüştürülmesinde TSK'nın verdiği desteği göstermektedir.

  Siz Atatürk'ün Cumhutiyetinin Osmanlıya haksızlık ettiğini ileri süren Osmanlı Özentilerini MEHTER MARŞI ile karşılarsanız, ne anlama gelir?

  TSK destek vermese, DEMOKRATiK TEPKi gösterse idi,hiçbir güç Türkiye'yi dönüştüremezdi. Şairimizin dediği gibi, artık dönüşüm tamamlanmıştır."
  1 ... dalgamaya