bugün

Beşiktaş kadın voleybol takımının alt yapı oyuncularından Nurcan ibrahimoğlu, 28 Temmuz 2011 günü Bahçeköy-4. Levent arasında çalışan iETT otobüsünde, şort giydiği için dayak yedi.
dayak yemesiyle ünlü olmuştur.
herşeyden önce halkımıza son dönemde iyice alıştırılmaya çalışılan "vur enseye tokadı, al önünden ekmeği" adetine boyun eğmemiş, bu karanlığın "milli irade" diye sunulmasına seyirci kalmamış, gördüğü maddi ve manevi şiddete karşı islamcı faşizmle mücadele etmeye çabalamış bir kardeşimizdir. yaşadıklarını tiraj kaygısıyla bugün manşetlerden verecek olan sermaye medyası yarın onu unutacaktır.
ama türkiye'nin ilericileri, solcuları sosyalistleri, ona bunu yaşatan güçlerle ve o güçlere bu cesareti veren egemen ideolojiyle mücadeleyi büyütecektir.
soz konusu haber yalan ciktigi icin bildigin got durumuna dusmus kiz.
dayak yemesi doktor raporu ile tespit edilememiş zarurettir.
kendisi ile aynı lisede okuduğum, dün itibariyle bütün gazetelerde boy boy resimlerini gördüğümde şok olduğum şahıstır.
bütün şöhretini giymiş olduğu şorta borçludur. türbanlı olsaydı kimsenin umurunda olmazdı.

hele ki evlenir de maço bir erkeğe düşerse vah bu kızın haline. daha çok dayak yer bu.
yediği dayakla kalmıştır. işte bu ülke böyle bir yer oğlum, hem dayak yersiniz hiç bir orospu evladı kalkıp sizi savunmaz, yardımcı olmaz, polis götüyle güler "sktr et abla hiç kurcalama" der... ve bu zihniyet öyledir ki haklıyı haksız yapar, mağduru cani yapar.

mobese kameraları bu ülkede boşuna mı var? göstersinler kayıtları durakta inen adam ve ya kız hangisi haklı görelim. yok olur mu bir şakirt bir laf sıçıyorsa mutlaka doğrudur ve diğer bütün şakirtler o boktan yemek zorundadır.
(#12741588)
beşiktaş'ın değil galatasaray'ın altyapı oyuncusudur.
postalcılara servis atan kişidir kendisi.
voleybolcu falan da değildir. ortalığı karıştırmak isteyenlere çalışmıştır. utanmıyormu acaba bunu yapmaya? ulan orada ben olacaktım ki o ayağını alır...başka* bir yere uzatırdım.
şakirtlerin kuduz köpek gibi saldırdıkları kızdır. ama eğer ki o kız kendisini döven adamcıktan şikayetçi olmasaydı, şişli adli tabipliğine gidip darp raporu istemeseydi bu amına koduğumun tırışkadan müslümanları bu kızcağıza bu kadar saldırırlarmıydı? hiç sanmıyorum. bu olay da kadına şiddetin bir başka boyutudur. hayatın her alanında cinsel sömürüye maruz kalan kadın emekçilere yapılan cinsiyetçi bir saldırıyla karşı karşıyayız. bu sefer de hedefte 19 yaşında bir spor emekçisi var. üstelik bu sefer kadın düşmanı sözde müslümanlar da bu kadının aleyhine, onu döven adamın lehine konuşuyorlar. bunlara kalsa nurcan ibrahimoğlu yalan söylüyor. bunların mantığıyla bakarsak herkes yalancı. kocaları tarafından öldürülen sakine akkuş, ayşe paşalı, eylem pesen de yalancı. kayıtdışı çalıştırıldıkları konfeksiyon atölyesinde patronların kapıyı üstlerine kilitlemesi sonucu yanarak can veren beş kadın işçi de yalancı. be amına koduklarım gerçek olan ne o zaman? gerçeği ben söyleyeyim: bu zihniyet pis zihniyet. kadın emekçilere yönelik cinsel baskıları meşrulaştıran zihniyet. ne söyleyeyim ki, kendi pisliğinizde boğulun.
kendsini pilates derslerinde tanıdığım, şehir magandalarının bir dönem kurbanı olmuş olan sporcudur.