bugün

hande yener'in romeo şarkısı eşliğinde izlenmesi gereken spor olayıdır. öyle iğrençliğe böyle entry. la arkadaş türkiyede toplasan 4 tane adam ya seviyordur ya sevmiyordur bu rodeoyu. nedir bu ısrar anlamak mümkün değil. evet.
geçen yaz ciddi ciddi izlediğim yayındır.
hatta tam atları ve kovboyları tanımaya başlamıştım, 'bu 10 saniye dayanamaz la,ehehe düştü salak bak ben demiştim nurten' tadında muhabbet çevirmeye başlamıştım ki ntvspor bu işe bir son verdi, üzüldüm biraz. yine olsun yine izlerim, seviyorum olm ben rodeoyu.

edit: at değildi la onlar,dana gibi şeyler,neyse.
(bkz: yayım)
(bkz: yayın)
Kardeşim izlediği için haberim oldu.

Neden böyle bi şey yapıyolar anlamış değilim. Üstelik o minik yerde sakin kalan boğalar dışarda neden öyle oluyor onu da çözemedim henüz.
güzel bir iştir. futbol futbol nereye kadar.
amerikan rodeo federasyon'u ve türk rodeo federasyonlarının aralarında işbirliğini arttırmak ve türkiye'ye bu sporu tanıtmak için imzaladıkları protokol sonucu özel bir kanal da yayınlanan spor etkinliğidir.
sonrasında da atın intikamını yayımlayacaktır.
güzeldir efenim.insanları sporun her türünde bilinçlendirmek lazımdır.
güzel yayın ancak altyazı seçeneği de olmalıdır çünkü orijinal spiker eminim daha heyecanlı anlatıyordur.
ntv sporun saçmalamasıdır.

beach volleyi yayınladın anladık da bu ne arkadaş? bundan sonra sırada körling mi var?

not: körling olsa izlerim o ayrı.
gayet güzel olandır. 4 gündür izliyorum ve oldukça keyifli.
okyanus ötesinin oyunlarının yayınlanmasıdır.

tayyip amca görmesin kapattırır kanalı.
burada ki boğaların fiyatları 500 bin dolara kadar çıkabiliyormuş.
extreme sports kanalının olmadığı yerde ntvspor'a abdurrahman çelebi rumuzunu çok görmemektir.
bugün denk geldiğimdir, diego'nun röportajı girmese sanırım daha da devam edecekti. ne yalan söyleyeyim gerçekten çok keyif aldım; hele çevirisini yaptıkları yorumcu boğalar hakkında çok fazla bilgi sahibiydi, o ayrı bir zevk kattı. ingilizce yayın bulabilirsem sık sık izlemeyi düşünüyorum tabii nasıl bulurum bilemem.

edit: akif5 sağ olsun bilgilendirdi, espn international'da yayınlanıyormuş.