bugün

şaşırdım 41 entry, normal koşullar altında hep böyle başlıklar çorak topraklar gibi oluyordu. ilginç.
adını kuzey anlamına gelen ''nor'' kelimesinden alan ve biraz doğu biraz batı kokan şarkılarıyla iyi işler yapan grup. vokal, gitar ve perküsyondan oluşan grup 2007'de infinite face isimli bir albüm çıkarmışlardı.
vokalde selin hünerli, gitarda deniz cuylan ve perküsyonda hakan vreskala var. bu üçlüyü bi yerde yakalarsanız kaçırmayın derim, keza konser performansları da izlenmeye değer.
(bkz: two to one) şarkısını sık sık dinlediğim grup.
geç tanımanın verdiği pişmanlıkla saatlerdir şarkılarını dinlediğim süper bir müzik grubu. özellikle sultan isimli parçaları dinlemeye değerdir..
bugün tanıştığım bi grup. müzikleri içimde başka bi iz bıraktı. sanki hep biliyordum ama bi yandan da gizemli.

hemen sözlüğe yazdım ben öğrendim sözlük ahalisi de bilsin diye.ama benden önce keşfedenler olmuş. önce bozuldum nasıl bu kadar geç kaldım diye. ama sevindim gene de. ve bu arada bu nickli bir yazar olduğunu da gördüm. çok olmuş geleli ama gene de diyeyim hoşgeldin.*
kendisiyle geç tanıştığım için üzüldüğüm grup.
çok keyifli müzik icra ediyorlar gerçekten .
1000. entrysini kendi başlığına layık gören yazardır.hayırlı uğurlu olsun.*
bir grafiği çizebilmek için 5 karalama 3 kağıt harcayan yazar.peki sorar size bunu sınavda tek seferde çizip nasıl geçebilir.o zaman mikroyu 3. kez alması normal midir?
adını kuzey anlamına gelen ''nor'' kelimesinden alan ve biraz doğu biraz batı kokan şarkılarıyla iyi işler yapan grup. vokal, gitar ve perküsyondan oluşan grup 2007'de infinite face isimli bir albüm çıkarmışlardı.
vokalde selin hünerli, gitarda deniz cuylan ve perküsyonda hakan vreskala var. bu üçlüyü bi yerde yakalarsanız kaçırmayın derim, keza konser performansları da izlenmeye değer.
yarın annesi babası ve kardeşi geleceği için heyecanlı olan yazar.evden istediği bir sürü yiyeceğe kavuşacağı içinde mutlu.geliyor öğrenci yardımı.*
an itibariyle beni bırakmamak için erasmus okul başvurusunu iptal ettirmiş yazardır. heyecan doruktan inmiş, sonuçları beklemeye gerek yokmuş. *
arkadaş canlısı, cana yakın yazar..
an itibariyle erasmus okul başvurusunu gerçekleştirmiş yazardır.heyecan dorukta sonucu bekliyoruz.*
sadece yeni güne değil, yepyeni bi hayata bile güzel başlatabilecek potansiyele sahip grup-müzik.
hangi şarkısını söylemek lazım önce bilmiyorum ama glow demek geldi içimden.
mutlaka dinleyiniz efendim. iyi müzik iyi bi hayat kadar gereklidir.
itirafın bende bağımlılık yaptığını biliyordum da bu kadar da çok olduğunu bilmiyordum yahu.şaşkınım.*
sözlük yazarlarının itirafları/@norrda çok itiraf eden yazar.
(#9405332) No'lu enty ile sözlükte parlamak istediğini belirten yazar kişi.
bir kaç kere daha gördüğü için bir şey olmayacaktır.**
(#9382724)msn'de devam edelim mi? * *
sürekli formspring sayfasına girmemize sebebiyet veren yazar. ona ilyas salman ses tonuyla diyorum ki sormiyrim ule...*
dünyanın en muhteşem sounduna sahip grup sanırsam.
konserleri, konseptleri muhteşem.
vokalin şirinliği de cabası.

yazar kişisiymiş de aynı zamanda. sevindim bak.
http://fizy.com/#s/1ahl8i.
'I know' adlı şarkısı ve videosu oldukça güzel olan gruptur.
vay anasını grubudur. oi va voi tadında ve onlardan pek de eksiği bulunmayan çıtır grup. glow isimli şarkıyı deneme amaçlı dinlemeli.
ders çalışırken, sohbet ederken size eşlik edebilecek türk grup. huzur ve dinginlik verirken bir yandan da insanın içini kıpırdatıyor. portishead'i hatırlatması ise biraz üzücü.
güncel Önemli Başlıklar