bugün

ne derece dogru olur bilinmez ama az once aldıgım bir tehdit *
burdan caylaklara sesleniyorum aman yazar olmadan once bi dilbilgisi kitabı okuyun da gelin
(bkz: noktalama işaretlerini güzel kullanan yazarlara helikopter turu yaptırmak)
(bkz: çaylak oldum hayatım kaydı)
çok yerinde bir karardır. daha ilkokul bebesi kadar yazım kurallarından bi haber yazarı uyarmaya gerek yoktur. ha yok bu yazım kurallarından haberdar olupta yine uygulamak için uğraşmıyosa yine yerinde bir karardır. sana birileri kalkmış "yazar" sıfatı vermiş azıcık kasta bi virügülünü noktanı koy istersen be!

edit: evet bu kadar kasmayı kaldıramayanlar seri eksi veriyor ama ne diyoruz? pilavdan dönenin kaşığı kırılsın**
UYARIYA RAĞMEN CÜMLENiN SONUNA NOKTAYI KOYMAMAK DA BiR iRONi OLSA GEREK.

HA TANIM: (bkz: YOK EBENiN AMI ALi SAMi)
ÇAYLAK YAPIN 5 AY ÇIKARMAYIN, ÖĞRENiR.
(bkz: yok artık lebrown james)

edit:sonuçta herkesin,her şeyi belli sınırlar * **içinde söylediği bir ortamda önemli olanın entry nin nasıl yazıldığı değil,ne içerdiğidir.uçurulma çok ağırdır,en fazla uyarı verilmeli ve devamında da imla kurallarından dolayı entry kötülenebilir eğer geçerli bir sebep olarak görülüyorsa bu. * **
unutmayalım;burası bir sözlük imla noktalama önemlidir bizim icin denilesi baslık.
içimizden birileri noktalama işaretleri başlığındaki tanımı kötüleyebiliyorsa* , doğru bir karar derim. ya da uçmasın , uyarılsın , hayat bayram olsun falan.
başlık:mehmet ali erbil in canli yayin skandali

entry:böyle bir şey olur mu anuna koyim ya ayıp diye bir şey var adam gotün teki çıkmış adamın donunu indiyor yuh be anuna koyim canlı yayında olur mu lan bu sittiniz lan yayın akışlarını sizin yüzünüzden tv izliyemiyoruz dedittiren başlık.

özel msj: x no'Lu entryniz yüzünden uçurulucaksınız
entry sahibi cevap:niye ki ne yaptım anuna koyim ben ya.normal entry girmişim işte
özel mesaj:küfür var çok fazla.formata aykırı
entry sahibi:ne küfürü ya onlar noktalama işaretleri anuna koyim *
özel mesaj:güle güle

(bkz: noktalama isareti olarak kufur)
ehh eytere bea çekmi$ moderatörün i$i olabilir.olayın önceki a$amalarına da bakmak gerekir. (bkz: tanım)
büyük ihtimalle benimde başıma gelen hadise.hala karın doyuran bir açıklama bekliyorum.