1. 1.
  nokia' nın en takoz tasarıma sahip modelidir. eski bir model olmasına rağmen klavye, fm radyo ve mp3 çalar özelliklerinin bulunması bu telefonu tahammül edilebilir hale getirmiştir.
  ... patik giyen vampir
 2. 2.
  babamın ilk çıktığında* aldığı telefon. o zamanlar için mükemmel ötesi bi telefondu. gayet hayvanat büyüklükte bi telefon olmasına rağmen 64 mb dahili hafıza*, mp3 player, radyo, qwerty klavyesi ile zamanında hiç bulunmayan özellikleri bir araya toplamıştır.
  ... holycrap
 3. 3.
  nokia game'in bir dönemki promosyonu, yan tutulan telefonların öncüsü, insanlar büyük ölçüde dosya sıkıştırma olayına ilk kez bu telefon sayesinde girmişti. 64 mb'lık hafızayı etkili kullanmak isteyen milletim, ellerindeki mp3'leri 32 kbps aac'ye dönüştürüp öyle yer açıyordu kendine. tabi o dönemki aac versiyonları düşünülünce duyulan müziğin kalitesi pazarda 5 liraya satılan çin malı cep radyolarını aratmıyordu. tüm gün fm radyo, müzikçalar keyfi falan vaadeden nokia ise bu telefonun pilinin bu sayede bir günü bile göremeden bittiğini pek görmezden gelirdi. devrim olsun diye çıktı, elde patladı. birkaç yıl sonra da renkli ekranlı falan, gene aynı konseptte nokia 3300'ı çıkarttılar, o da bir naneye derman olmadı.
  1 ... pulemjot kalashnikova
 4. 4.
  o zaman gasp edilmekten korkmazdık...Telefonu kafaya vurduğun an gaspçı mefta.
  1 ... casandra rheme
 5. 5.
  içine nokia 3310 kaçmış telefon.

  nokia 5510
  1 ... mavi kar tanesi