bugün

nokia'nın 3510 modelinin renkli olanıdır. 2004 yılında ilk telefon olarak alınmış, 2008'e kadar sorunsuz kullanılmıştır. birazcık takoz gibi görünse de, yıllarca kahrımı çekmiş her türlü darbeden sağlam çıkmıştır. iki yıldır da evde yedek telefon olarak her an oyuna girmeye hazır olarak durmaktadır.
yanlış hatırlamıyorsam çok keyifli bir paraşütle atlama oyunu vardı bu telefonda.

http://www.de-brauwer.be/blog/media/nokia-3510.jpg
ilk kişisel telefonumdur.
benim de ilk telefonumdur kendileri. polifonik diye hava atardım. hey gidi hey.
telefonların en tatlısıdır, ne akıllı telefonlar gördüm senin kadar sevemedim.
babama 2004 yılında aldığımız fantastik takoz telefon. fiyatını hatırlayamıyorum ama zannımca 250 lira civarında birşeydi, daha düşük de olabilir. birkaç yıl sonra tutup da çift sim kart kullanmak için (aynı anda değil tabii) içine bir parça taktırmış ve telefonun tüm dengesini alt üst etmişti.

ayrıca internet erişimi de olan telefondur. tuş yerleşimi açısından biraz itici bir görünüşe sahip olduğu söylenebilir.
POLiFONIK MELODILERI WAPTAN RINRTONES GIBI SiTELRDEN INDIRDIGIM, ONLARCA MELODIMLE ILK GOZAGRIMDIR. KENDISI ILKCIKTIGI DONEMLERDE MASAYA KONULABILECEK TELEFONLARDANDIR.
Sozluge giremeyen telefon. girse tadindan yenmezdi. ama yine de internet var mi? var.
görsel
görsel
görsel
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar